Отзывы о компании

Компания LNZ Group

Киев, Украина

Отзывы о работе в LNZ Group

Костя (Курьеры / Промоутеры)

Повністю підтверджую, що LNZ Group це сучасний агрохолдинг, який успішно конкурує на світовому ринку з іменитими агрофірмами. Я працюю тут не один рік і одна з головних задач, які стоять переді мною - вивчення світових сучасних методів ведення земельного господарства та їх успішне впровадження. Хочу подякувати всім клієнтів нашої фірми і запевнити вас що і надалі компанія буде рухатися тільки по шляху розвитку використовуючи найсучасніші досягнення передових країн агропромислової сфери США, Китаю і Індії.
2019-02-07 21:27:56

Андрій (Сельское хозяйство / Агробизнес)

Мені здається працювати у агрохолдингу, що входить у 20-ку сільгоспвиробників країни – не лише перспективно, але й престижно. Наразі, я вже близько чотирьох років працюю агрономом в компанії і ні про що не шкодую. Зарплатня мене влаштовує, умови праці чудові, ще й є нагода займатися улюбленим заняттям (граю у футбольному клубі ФК "Лебедин"). Тож, якщо є бажання вчитися й рости, запрошуєм в колектив.
2019-01-11 20:58:45

Алина (Торг. предст., супервайзеры, мерчендайзеры)

Работаю в LNZ уже пости три года. За всё время моего пребывания здесь ни разу не видела и не слышала конфликтов работников и руководства. Конечно, если есть какие-то вопросы, или неточности, то это всё обговаривается тет-а-тет. Никаких публичных конфликтов. Отношение руководства по отношению к своим подчинённым адекватное. Справедливо, уважительно и корректно. Зарплатой и условиями довольна.
2018-10-24 16:11:36
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: