Отзывы о компании

Компания Portes

Portes, Портес

Киев, Украина
Компанія PORTES почала свою діяльність в далекому 2006 році з відділу продажів площею 6 м2. PORTES сьогодні - це мережа що налічує 8 салонів кращих дверей і підлоги, що розташовані в Києві, Львові та Одесі. МІСІЯ КОМПАНІЇ - розвивати дверний ринок України шляхом продажу якісних міжкімнатних і вхідних дверей для широкого кола споживачів і організацій, з якнайкращим вибором продукції, надаючи кращий сервіс і комфорт покупки завдяки команді досвідчених професіоналів. НАША МЕТА - створити філософію і культуру сприйняття дверей як ключового елемента інтер'єру. ФІЛОСОФІЯ КОМПАНІЇ: Філософія Portes побудована на професіоналізмі, творчому та емоційному зверненні до клієнтів та партнерів. Ваші потреби та очікування визначають кожну деталь в дизайні продукції Portes, в характері і виконанні послуг. Ми безперервно удосконалюємося. Бренд Portes втілює собою роки довіри і поваги. Вони подарували нам знання, що дозволяють бути щирими та впевненими в своїх діях. Талант співробітників, енергійність і командна робота відіграють важливу роль у всьому, що ми робимо. Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому. Разом наша команда завжди шукає дивовижні і несподівані рішення. Ми прагнемо йти далі задоволення ваших потреб і перевершувати очікування. Переваги PORTES: • Надійна робота і стабільне зростання впродовж 9 років! • В 2012р. компанія удостоєна відразу двох престижних нагород: золотої медалі «ЗНАК ЯКОСТІ» за високий рівень обслуговування; грамоту «ЗА ВИСОКИЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ», з отриманням почесного звання «Професіонали року». • 8 спеціалізованих салонів-магазинів в великих містах України: Київ, Львів, Одеса. • Співпраця з більш ніж 50 виробниками. Ми намагаємося постійно розширювати асортимент, щоб у вас завжди була змога обирати тільки найкраще. • Великий вибір покриттів для підлоги - ламінат, паркетна дошка і масив, терасна дошка, наливна підлога, палацовий паркет. • Широкий вибір дверної фурнітури (Італія, Туреччина, Україна). • Тільки сертифікована продукція. • Цінники на усі товари строго регламентовані виробником продукції. Ми заробляємо на винагороді від наших партнерів, а не за рахунок клієнта. • Повний спектр послуг: замір, доставка, монтаж дверної продукції. • Фахівці на всіх рівнях (від монтажника до директора салону). • Постійні акції та спеціальні пропозиції для вас, що дозволяють робити покупки ще вигідніше. Адреси салонів: Московський проспект, 8 (3 окремо розташованих салони: міжкімнатні двері, підлога, вхідні двері) Голосіївський пр-т, 68а Княжий Затон, 2/30 Проспект Перемоги, 4 м. Львів вул. Кульпарківська 59 м. Одесса Середньофонтанська, 12а.

Отзывы о работе в Portes

1-10 из 139 < 1   2   3   4   5   6   7   8      12   13   14  

Гость (Экономисты)

Заказывал в Портес паркет и межкомнатную дверь.
Сначала заходил просто за дверью, но после того как увидел огромный выбор напольных покрытий сразу решил полностью закупиться у них.
2018-02-27 20:21:07

Илья (Продавцы, продавцы-консультанты, товароведы)

Работал в portes продавцом. Устраивался на лето по договору.
За все время не было проблем с руководством.

Исправно платили и относились как подобает.

2018-02-20 20:30:45

Гость (Веб-мастера, веб-дизайнеры)

Радует подход к клиенту. Выслушают, подскажут посоветуют. Ремонт дело серьезно и в этом деле нельзя покупать "абы что".

Лично делал в Портес заказ на кухонную мебель.Никаких жалоб у меня нет.

2018-02-19 20:17:48

Олег (Строительство / Недвижимость)

Работаю в portes установщиком дверей и сам знаю на сколько хорош наш сервис и какие качественные у нас двери. Т.к. у самого все двери с нашего салона.Ни разу не пожалел что делал заказ в portes.
2018-02-18 13:40:57

Валерия (Экономисты)

Работаю в portes бухгалтером 3 года. Пошла сразу после института и меня взяли. ПОначалу было сложно, так как происходило большое кол-во продаж/поставок.

Потом привыкла и влилась в работу с головой.

В замен получила хорошую оплату,соц пакет, скидку для персонала .

Могу сказать что Portes это очень развитая компания с сетью филиалов по всей стране.

2018-02-16 15:46:30

Сергей (Продавцы, продавцы-консультанты, товароведы)

Работаю в компании portes продавцом. Вот читаю о portes.ua отзывы и не понимаю откуда этот негатив.

Какие то вымышленные факты о том что мы берем предоплату и начинаем игнорить клиента...

Да если бы мы так делали нас бы давно уже засудили.

В общем бред полнейший.

2018-02-13 17:36:39

Гость (Экономисты)

Это просто ужас! Обходите этот салон староной берегите свои нертвы деньги и здоровье. Как только у вас возникнут проблемы с дверью (а они возникунут ибо монтажная бригада не умеет работать) вы от них будете долго добиваться устранение проблемы.
2017-06-19 15:38:04

Александр (Экономисты)

у нас разный коллектив: есть и совсем молодые ребята, а есть и взрослые коллеги, которые готовы поделиться своим опытом. В целом, все сотрудники адекватные и дружелюбные, так что чувствую себя в Портесе вполне комфортно.
2017-03-17 16:13:19

Ирина (Экономисты)

Я в Портесе менеджером по продажам работаю. Требуют много, ежемесячные планы достаточно высокие, но осуществимые. Если его удается выполнить, дают премию, которая очень даже стимулирует на дельнейшие свершения ;)
2017-03-12 23:17:32

Гость (Экономисты)

Не рекомендую связываться с этой компанией ,свои двери будете ждать очень долго!!!!!!!!СВОЛОЧИ РЕДКИЕ!!!!!!!
2017-02-19 18:09:02
1-10 из 139 < 1   2   3   4   5   6   7   8      12   13   14  
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: