Компания ProCredit Bank: информация, отзывы о работодателе ProCredit Bank


Отзывы о компании

Компания ProCredit Bank

ProCredit Bank, прокредит банк

Киев, Украина
 ПроКредит Банк – это полнофункциональный банк, нацеленный на развитие. Мы предлагаем отличный сервис для клиентов и полный спектр банковских продуктов. По кредитным операциям нашей целевой группой являются мелкие, малые и средние предприятия, так как мы убеждены, что именно эти виды бизнеса создают максимальное количество рабочих мест и вносят значительный вклад в экономику стран, где они функционируют.Наши акционеры – международные финансовые организации и компании, ориентированные на содействие в развитии бизнеса и экономики в Европе и во всем мире. В Украину они привнесли свой опыт, полученный в различных странах мира, адаптировали его к украинским условиям - результатом стало создание ПроКредит Банка для поддержки микро-, малого и среднего бизнеса. Акционеры и учредители Банка ПроКредит Холдинг Европейский Банк реконструкции и развития (ЕБРР)Международная сеть ПроКредит БанковДеятельность группы сосредоточена в государствах с переходной экономикой и развивающихся странах в трех регионах: Восточной Европе, Латинской Америке и Африке. ПроКредит Банки поддерживают и укрепляют экономику этих стран, предоставляя финансовые ресурсы сектору малого и среднего предпринимательства. Эти банки уже привлекли большое количество клиентов, которые считают их символом стабильности, профессионализма, гибкости и надежности в качестве партнеров. Подробнее о нашем банке и услугах вы можете узнать на сайте

Отзывы о работе в ProCredit Bank

Гость (Экономисты)

Банк - який заробляє на біді українців, Банк -який простягне "руку допомоги" ,але її ціна буде 50000$. Банк - який почистить ваші кишені - розуміючи вашу проблему. Банк - де ніхто тебе не хоче почути. Банк - де взявши в кредити 1 000 000 грн. під 13% - повернеш 4 000 000 грн. ОБЕРЕЖНО - ПроКредит!!!
2015-07-25 10:13:26

Олег (Экономисты)

Стажування і робота в ПроКредит Банку

В Інтернеті на порталах пошуку роботи інколи можна побачити оголошення про набір на програму Young Bankers Program від ProCredit Bank (PCB). На даний момент вже триває 11й (чи 12й, я вже збився з ліку) набір. Так от, для тих, хто планує пройти цю програму та влаштуватись в банк на роботу, і призначена ця стаття.

Я сам закінчив цю програму та після неї рік пропрацював в цьому банку, тому хочу розказати все, як воно є насправді, бо в свій час я такою інформацією не володів і комусь вона зараз буде цікавою. А тепер по порядку.

ВІДБІР

Отже, відбір включає кілька етапів:

1. На сайті пишеться мотиваційний лист, типу «чому Ви хочете працювати саме в нас». Нічого складного, я вважаю.

2. Телефонне інтерв’ю – не пам’ятаю, про що спілкувались, але воно тривало недовго, всього кілька хвилин.

3. Далі вас запрошують в тренінг-центр на тестування, де ви пишете тести по математиці (приблизно рівня 8-9 класу), англійській, а також проходить круглий стіл, де ви дискутуєте з іншими учасниками, а за вами збоку спостерігають представники банку. Після цього з вами проводять співбесіду представники HR-відділу. Це все відбувається протягом дня. Для тих, хто не з Києва, повертають кошти за проїзд.

Коли ви отримали позитивну відповідь, через 1-2 тижні починається саме цікаве – всіх тих, хто пройшов, селять на 2 тижні в готель для подальшого відбору.

За цей період ви знайомитесь один з одним, берете участь в різних дискусіях, слухаєте лекції (деякі з них на англійській мові), розказують про банк, учасники готують презентації тощо. Це в 1й тиждень. А весь 2й тиждень ви вчите… філософію)) 5 днів – 5 течій цій науці. Заняття ведуть спеціалісти банку, прижає також хтось з Правління Банку.

Декілька слів про побутові моменти – готель класний, хоча й знаходиться на об’їзній. Годують 3 рази на день, номера зі зручностями. Під час занять роблять перерви – можна попити чаю-кави з печивом, пограти в настільний теніс.

За цей час ви дивитесь, чи банк вам підходить, і представники банку дивляться, чи ви їм підходите. В кінці 2хтижневого терміну вам оголошують результат: залишаєтесь ви чи ні.

НАВЧАННЯ

Якщо пройшли – ви починаєте 6місячне навчання в тренінг-центрі, що знаходиться біля ст.м.Житомирська.

Особливість програми полягає в тому, що вам не обов’язково мати фінансову освіту для її проходження – особливо у мене в групі були люди зі спеціальностями будівельник, маркетолог… Ви можете бути хоч фізиком-ядерщиком чи старшим асенізатором, головне – це здатність інтенсивно навчатись і логічно мислити.

Ось неповний перелік того, що нас вчили за цей період: фінансова математика, бухгалтерія (я її тут нарешті зумів розібрати і по-справжньому полюбити), макроекономіка, комунікативні навики, банківські продукти, глобалізація тощо.

Ну і презентації… Десятки презентацій… По кожному блоці ви їх будете робити групами, а після них з вами будуть проводити «розбір польотів», деколи в досить жорсткій формі.

По побутових моментах також варто пройтись. Банк сплачує за період навчання стипендію в розмірі 2000 грн. Якщо ви іногородній, вам додатково виплачують 1500 грн. за проживання (такі суми були в 2013 році). Навчаєтесь ви з 9 до 18 год., існують 2-3 кофе-брейки протягом занять та обід, субота-неділя вихідні.

Загалом навчання проходить в лекційно-дискусійній формі, деякі предмети цікаві, деякі нудні.

Під час навчання ви проходите стажування у відділеннях банку. Керівництво старається відправляти на стажування в рідне місто учасника, але не завжди так стається. Проїзд та проживання (якщо ви не у рідному місті) оплачує банк. Відразу скажу, що банк не економить на своїх працівниках: якщо проїзд поїздом, то це купе або СВ, якщо селять - то в недешевих готелях чи квартирах з усіма зручностями.

В кінці навчання ви готуєте фінальний проект у вигляді презентації, на яку приходять подивитись хтось із топ-менеджменту. Після презентації і оголошують результати. Банк ще на початку відбору ставить умови учасникам, одна з яких – мобільність. Це означає, що вас можуть направити працювати в будь-яке відділення в Україні, не обов’язково у ваше рідне місто.

РОБОТА

Нарешті ви потрапляєте на відділення! Посада, на яку вас назначають, вам оголошують в кінці навчання. Це може бути кредитний відділ (видавати кредити бізнесу), роздрібний відділ (депозити, платіжні картки, РКО), інші відділи головного офісу (відділи оцінки, кредитних ризиків тощо). Вам виділяють робоче місце, знайомлять з персоналом, вводять в курс справи.

Я особисто потрапив у кредитний відділ. Відразу скажу, що персонал всюди дуже кваліфікований (щороку банк тратить на розвиток персоналу більше 1 млн. дол., що для такого малого банку дуже багато), а в моєму відділенні всі були «монстрами» своєї справи. Потрібно старатись якнайбільше навчатись у своїх колег – адже регламенти регламентами, а досвід досвідом, це дуже допомагає в подальшому.

Але й на роботі етап відбору ще не закінчений – через 6 місяців банк оцінює результати вашої роботи і або переглядає вашу з/п і залишає вас у штаті, або прощається з вами.

На тій посаді, де я працював, я опанував багато суміжних спеціальностей, якщо можна так виразитись. Це і бухгалтерський облік, документоводство, юридичний супровід, активні продажі і т.д. взагалі, робота в PCB дає дуже великий досвід, з яким можна потім шукати іншого роботодавця. Хоча плинність кадрів в банку невелика, все таки дехто покидає колектив, і коли в резюме на співбесіді бачать, що ви проходили навчання в PCB, то це вас дуже вигідно відрізняє на фоні інших шукачів роботи (зі слів мого знайомого, екс-працівника банку).

Щодо зарплат, то тут вони середні по банківській сфері, про це в банку відразу попереджають ще на початку програми.

Плюси та мінуси роботи в банку – мої суб’єктивні враження.

Із плюсів:

- ви можете безпосередньо зв’язатись з будь-ким в банку без перешкод – чи то керівник вашого відділення, чи то Голова правління банку (якщо є з чим, звичайно, а не просто подзвонити і дихати в трубку);

- постійне навчання: маса доступного матеріалу, постійні тренінги (я за рік пройшов 2 тижневих тренінги);

- ви можете відстояти свою думку, якщо ви її аргументували і вона не суперечить логіці;

- кар’єрний ріст: можна будувати кар’єру (хоча й не так стрімко, як в інших банках), банк в свою чергу сприяє цьому – відправляє на навчання через деякий період роботи в свої академії в Македонії і Німеччині, без навчання в яких ви не зможете займати керівну посаду.

З мінусів:

- направити працювати можуть не у ваше рідне місто, навіть якщо там є якісь вільні вакансії;

- середній розмір зарплати, яку переглядають раз в рік, до того ж в банку відсутня бонусна система з/п, коли ти чим більше видав кредитів, тим більше ти отримав (для когось це плюс, для когось це мінус);

- дуже велике навантаження – у відділі кредитування дуже великі об’єми роботи і інформації, яку потрібно опрацьовувати, тому потрібно мати гарну пам'ять і вміти бути зібраним.

Загалом, я не пожалів, що пройшов програму і пішов на роботу в PCB. На мій погляд, тут дуже дружній і професійний колектив (завдяки старанням HR-відділу), мені з керівниками дуже поталанило. Завжди підтримується корпоративний дух як на відділенні, так і по банку в цілому. Це непоганий старт для тих, в кого немає досвіду роботи, як на мене.

Загалом це все те основне, що я хотів розказати для тих, хто планує зв’язувати свою професійну діяльність з PCB.

2014-07-09 19:08:30

Клиент (Веб-мастера, веб-дизайнеры)

Отделению по адресу: ул. Павловская 26/41 огромный минус, я работаю как СПД также много сотрудников нашей фирмы.
В данном отделение совершенно не хотят идти на встречу причём к разным людям с нашей компании отношения разные.

Мы работаем по контрактам с зарубежной фирмой и являемся постоянными клиентами банка а именно этого отделения.
Перечислю несколько минусов.

Придираются к заявкам на продажу валют и на переброс денег на карточные счета, то подпись им не нравится то ещё чего то, была ситуация что подпись им не понравилась, я говорю им у меня время много давайте менять образец подписи, согласились на ту что была.

Такое впечатление что работать не хотят, уважаемые специалисты по обслуживанию клиентов будьте вежливы и не предвзяты и всё у вас будет хорошо.
В конце года только у одного из наших сотрудников попросили копию свидетельства единого налога предвзятость на лицо, а если вы уж такие все правильные то не стоит идти на встречу остальным, а всё нужно делать по процедуре.

Также имела место ситуация когда сотрудники приносили заявки с ошибками и место того что бы предложить им напечатать их отправляли к себе в офис исправлять, девушки это ВАША работа, человек вообще может голый прийти и вы ОБЯЗАНЫ сделать ему то что что он хочет со СВОИМИ деньгами.

В пятницу у одного сотрудника после 3х дня приняли все документы и сказали в субботу после 3х у него будут деньги их нет.
Далее ... Имели место многочисленные ситуации когда девушки проверяли заявки и говорили что всё хорошо, затем звонили когда человек уже в офисе и говорили что извините я ошиблась и напоследок были ситуации когда вообще забывали провести платёжку и люди сидели без денег и ждали.

Пишу этот отзыв в надежде что на это отделение повлияет руководство, когда доберусь до банка буду писать всё тоже самое в книге жалоб если есть там такая.

2011-01-22 17:31:35

гость (Cистемные администраторы)

 Очень часто приходиться ездить по филиалам, выматывает
2010-09-24 02:00:00
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: