Отзывы о компании

Компания PZU Україна

PZU Україна, пзу украина

Киев, Украина
 СТРАХОВА ГРУПА «СКАЙД-ВЕСТ» ЗМІНИЛА НАЗВУ НА “PZU Україна”.НАЗВА ЗМІНИЛАСЬ – МОЖЛИВОСТІ ЗБІЛЬШИЛИСЯ.Основна зміна у житті Компанії – це поява стратегічного інвестора.11-річний український досвід страхової групи „СКАЙД-ВЕСТ” поєднався з 200-річними європейськими традиціями Страхової Групи PZU SA, створивши прецедент появи 100-відсотково європейської компанії на українському страховому ринку. Саме з цим пов’язана зміна назви СК „СКАЙД-ВЕСТ” на „PZU Україна”.До складу Страхової групи „PZU Україна” увійшли:„PZU Україна ” (ризикове страхування)„PZU Україна страхування життя” СОС Сервіс Україна” (послуги асістансу)„Інтер-ріск Україна” (забезпечення відшкодування збитків при ДТП в Україні та за кордоном)PZU SA (ПеЗетУ) – компанія із 200-річною історією, є лідером польського страхового ринку і найбільшим страховиком у Центральній та Східній Європі. Окрім страхової діяльності управляє також пенсійним фондом, інвестиційними фондами і ощадними програмами і є, таким чином, найбільшим фінансовим інститутом у Польщі.За попередніми даними у 2004 році Група PZU досягла рекордного фінансового результату в історії польського страхування – чистий прибуток у розмірі більше 2 млрд злотих (приблизно 700 млн доларів США) – що приєднує її до найбільш прибуткових фінансових установ в країні, а також до найефективніших страхових установ на Європейському ринку. PZU управляє активами у розмірі біля 40 млрд злотих (біля 13 млрд доларів США). PZU діє також активно на східних ринках – у Литві є присутнім під маркою PZU Литва (PZU Lietuva).Компанія «СКАЙД-ВЕСТ» зареєстрована в 1993 році у Львові. Сьогодні компанія входить у десятку найкращих компаній України. Має ліцензії на здійснення 46 видів страхування, кількість клієнтів наближається до 2 млн., працює більше 500 співробітників. Мережа Компанії нараховує 38 філій і представництв по всіх регіонах України. Всього за 11 років роботи було сплачено біля 72 млн гривень страхових відшкодувань, майже 32 млн гривень з них компанія виплатила у 2004 році, що приєднує Ії до лідерів „Національного клубу страхових виплат”. Компанія постійно підтверджує свої провідні позиції у різноманітних рейтингах, таких як « Insurance TOP», «Найбільш професійна страхова компанія» (фінансовий рейтинг газети «БИЗНЕС», де компанія впевнено утримує лідерство протягом останніх 6-ти років) та в інших.

Отзывы о работе в PZU Україна

Гость (Экономисты)

Кто хочет устроиться впзу)), со сменой в 2016 году правительства в поляндии, сменилось руководство пзу в Варшаве, а через год и в Киеве, приехали ребята по чьей то квоте. Очень тупые та гонорови, основной состав Центрального офиса уже уволился, остались терпилы (кому некуда идти) и жополизы. Сейчас уходит второй эшелон плюс продавцы с клиенту той, если Варшава не покинет денег через год этой СК в топ рейтингах не увидим. Пошел застой, народ шкерит не по детски, желающие поработать и страховаться , милости просим))))
2018-03-27 20:15:59

Гость (Веб-мастера, веб-дизайнеры)

раз столкнулся сними! Как у них работается не знаю но прилипают эти страховики...!
узнали мой номер мобильного, потом приехали ко мне домой впаривали какиета свои продукты страхования. Короче не сладко им там наверное. 
2011-02-18 20:24:48

гость (Секретари / Офис менеджеры / Операторы)

 Хочу к ним устроиться. Посоветуйте, стоит или нет
2010-09-25 02:00:00
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: