Компания Де визу: информация, отзывы о работодателе Де визу


Отзывы о компании

Компания Де визу

Де визу, de vizu

Киев, Украина
 АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИАудит фінансової звітності господарської діяльності у відповідності до прийнятих в якості національних Міжнародних стандартів аудиту:- виробничої, комерційної діяльності;- діяльності по наданню послуг;- банківської, страхової, інвестиційної та інших видів діяльності; Супутні аудиту послуги в сфері:- автоматизації бухгалтерського та управлінського обліків;- аналізу фінансово-господарської діяльності;- бюджетування;- оптимізації оподаткування;- складання податкової звітності; Постійне абонентне обслуговування з питань:- оподаткування юридичних та фізичних осіб (резидентів та нерезидентів);- ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліків;- податкового планування, оподаткування та ведення фінансової звітності;- проведення семінарів для бухгалтерів;ІНШІ ПОСЛУГИ Менеджмент корпоративних фінансів:- супроводження документів з реєстрації емісії цінних паперів в ДКЦПФР;- складання і подання річної звітності відкритих акціонерних товариств;- консультації з питань діяльності на фондовому ринку; Обслуговування інвестиційних процесів у формі:- податкового та митного законодавства експортно-імпортних операцій та законодавчого врегулювання земельних питань;- пошуку інвестиційно привабливих підприємств, залучення та супроводження інвестицій;- обґрунтування інвестиційних рішень, розробки та корегування бізнес-планів; Оціночна діяльність:- незалежна експертна оцінка майна та майнових прав;- консультації з оціночної діяльності; Юридичні послуги з питань:- реєстрації, реорганізації, ліквідації суб’єктів підприємництва, їх філій та представництв;- підготовки державних підприємств до приватизації та корпоратизації;- представництва інтересів у відносинах з державними органами;- правового забезпечення зовнішньоекономічної діяльності;- ведення претензійної роботи і справ у судах;- судово-економічних експертиз. ЗАТ Аудиторська фірма «Де Візу» працює на ринку аудиторських послуг з 1994 року.Професіоналізм аудиторів, компетентність, обізнаність у сфері чинного законодавства, дотримання вимог діючих нормативно-правових актів, чесність та відповідальність є тими визначальними принципами, на яких ґрунтується діяльність фірми «Де Візу».

Отзывы о работе в Де визу

Гость (Веб-мастера, веб-дизайнеры)

По поводу людишек - потише , тебе с ними прийдется  щи  хл [censored] , они тут..........!!!!!!!!!
2012-09-28 17:50:50

Гость (Руководители отделов)

Хочу поведать про эту фирму и другие ( ООО “ Дилер-Аудит ”, ООО “ АН “ Акцент ”, ООО Консалтинговая-правовая фирма “ КОПф ”, Предприятие общественных организаций “ Центр социально-трудовой реабилитации и трудоустройства инвалидов ”, Ассоциация предприятий “ АКФ ”, ПГОІ “ Центр экономико-правового обеспечения ”, ООО Аудиторская фирма “ Бизнес-консультант ”, ООО Аудиторская фирма “ Профессионал ”), которые тоже подчинены руководству бездарному руководству Бойко Александра Васильевича.
Бойко Александр Васильевич “ ЩИРИЙ УКРАЇНЕЦ ” при приеме на работу рисует картины маслом и обещает горы как работы так и зарплаты (в последствии оформляя на минимальную, а остальное в конверте и то не выплачивает (с задержкой 2-3 месяца)). После того как вы устроитесь на работу то вам придется пахать как РАБ с 9 до 20 (и дольше при этом не получая ни копейки). После того как вы проработаете там месяц Бойко А.В. будет вас крыть матом за то что ты плохой специалист (и за это вы не получаете свои деньги). При этом ваши же деньги забирает себе и с удовольствием их тратит. Текучка кадров огромная в связи, с чем не успевают подавать данные в центр занятости.
Бойко Александр Васильевич имеет на руках аудиторское свидетельство, хотя он в аудите не разбирается ни капли. Единолично берет деньги за выдачу аудиторского свидетельства людям, которые не разбираются в нем.
СОВЕТУЮ обходить все эти фирмы стороной.
2012-09-26 14:44:40

Гость (Редакторы)

Вся страна " бл-дь" понимает , Бойко не понимает - УРОД
2012-09-25 19:24:33

Гость (Бухгалтеры)

Работа как работа. Иногда ненормированный рабочий день, а в остальном - все отлично. Негативные отзывы пишут наверное людишки, не способные работать в компаниях с высокими требованиями к персоналу. Если человеку сказать нечего, то хоть гадости напишет, может легче станет.
2012-09-22 20:51:37

Гость (Веб-мастера, веб-дизайнеры)

все вірно написано,але дуже скромно!!!!!!!
ДИБІЛ І КОЗЕЛ РІДКОЇ ПОРОДИ!!!!!СИДИТЬ І ЗА ВСІМА НАБЛЮДАЄ НА КОМПЬЮТОРІ.А ПОТІМ НА НАРАДІ ЦИТУЄ ХТО ЩО СКАЗАВ ХТО КОЛГОТКИ ПІДТЯГУВАВ ХТО ДЕ ЧУХАВ!!!! ЙОГО ПОТРІБНО В ПСІХУШКУ.АБО  ПРИЙНЯТИ НА ПІДПРИЄМСТВО ІНВАЛІДІВ І УСНОНОВИТИ ЙОМУ ГРУПУ ІНВАЛІДНОСТІ.ЖИТТЯ НАКАЗАЛО ЙОГО ,ДА ,АЛЕ ВІН ЦОГО НЕ ЗРОЗУМІВ, ЩО ЗА ЙОГО ПРОВИНИ СТРАЖДАЮТЬ ЙОГО ДІТИ   !!!!!!!!!!!
НЕ ВЛАШТОВУЙТЕСЬ ДО НЬОГО НА РОБОТУ!!!!!!!САМЕ БІЛЬШЕ ХТО ТАМ ПРАЦЮЄ - МАКСИМУМ 1 РІК ,А ТО ПАРУ МІСЯЦІВ І ЗВІЛЬНИВСЯ.!!!!!!!нІХТО НЕ ВИДЕРЖУЄ ТОГО  ДИБІЛЬНОГО РЕЖИМУ!!!!!
2012-09-21 18:59:01

Гость (Веб-мастера, веб-дизайнеры)

"КОЗЕЛ" і дибіл дуже рідкої породи , життя його наказало , але нічого не научило. У кожному кабінеті стоять скриті відіокамери в потолку, всіх підсматрює на своєму компьюторі ,хто чим займаєтся ,всю пошту прочитує- корпоративну і особисту ,встановлені спеціальні програми які фіксірують на якому сайті знаходишся ,телефони прослуховуються,голосно в офісі не розмовляти і не сміятися ,і масса придурковатих і дибільних  інструкцій внутрішнього розпорядку , нікому не довіряє , мабуть і сам собі.Хворий маланхолік-потрібно лікувати!!!!!!!!!!

2012-09-12 12:46:10
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: