Компания Киевская Аудиторская Групп: информация, отзывы о работодателе Киевская Аудиторская Групп


Отзывы о компании

Компания Киевская Аудиторская Групп

Киевская Аудиторская Группа, Kyiv Audit Group

Киев, Украина
 Київська Аудиторська Група – незалежна українська компанія, яка за 13-річний період діяльності здобула високу репутацію та зайняла провідні позиції у сфері аудиту та консалтингу.Наша Компанія заснована в 1996 році (Ліцензія на аудиторську діяльність №001560 від 24 травня 1996 року), та внесена до Реєстру суб’єктів аудиторської діяльності відповідно до рішення Аудиторської палати України від 26 січня 2001 року №98 – свідоцтво №1560.Згідно Постанови Правління Національного банку України від 09.07.07р., та відповідно до статті 15 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» з 30 серпня 2007 року ТОВ „АФ „Київська аудиторська група” включена до реєстру аудиторів банків Національного банку України.Крім аудиторських послуг, головними напрямками діяльності Київської аудиторської групи з року її заснування є також консультації з податкових питань та юридичний супровід, послуги з бухгалтерського обслуговування та ведення обліку заробітної плати, з метою сприяння економічному розвитку та фінансовому успіху наших клієнтів.Штат компанії нараховує більше 60 фахівців високого рівня, з них 45 – професійні аудитори, консультанти та експерти. Атестовані аудитори мають відповідні сертифікати, видані АПУ – серії «А» та серії «Б», міжнародні сертифікати CAP, CIPA, ACCA DipIFR та є студентами АССА. Київська Аудиторська Група – одна з небагатьох компаній в Україні, яка має статус Акредитованого АССА роботодавця. Це свідчить про формування професійного кадрового потенціалу шляхом значного інвестування в розвиток та навчання спеціалістів Компанії, що, в свою чергу, гарантує високий рівень якості профільних послуг.Компанією налагоджені стосунки з Кабінетом Міністрів України, Національним банком України, Державною податковою адміністрацією України, Фондом державного майна, Київською міською державною адміністрацією. Колектив компанії нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України за значний внесок у розвиток економіки України, підвищення ефективності фінансово-господарської діяльності підприємств, організацій та установ з врученням пам’ятного знака. (Постанова КМ України №538 від 16 травня 2001 року). ТОВ "АФ “Київська аудиторська група” є членом Американської Торгової Палати в Україні та асоційованим членом Європейської Бізнес Асоціації. Наша компанія співпрацює з профільними Комітетами Верховної Ради по питаннях законодавчого забезпечення бухгалтерського обліку, аудиту та оподаткування. За підтримки та активної участі „Київської аудиторської групи” була створена та успішно працює Українська асоціація сертифікованих бухгалтерів і аудиторів, основними завданнями якої є забезпечення високого рівня якості послуг та захист інтересів професійної спільноти.

Отзывы о работе в Киевская Аудиторская Групп

HR (Аудиторы)

Уважаемые соискатели, весь этот бред написан какими-то неадекватными людьми. Во-первых, перспективы роста есть везде, главное к этому самому стремиться, во-вторых, если амбиции зашкаливают и превышают уровень знаний и опыта работы, то ни от одной работы Вы не получите удовлетворения и в-третьих, ни один работодатель не дарит зарплату своим сотрудникам, нужно просто трудиться и зарабатывать эти деньги, а если кому-то лень работать, то какому работодателю нужен будет такой сотрудник. И напоследок, хотелось бы отметить, что полностью довольных работников не существует, все-равно, всегда будет кто-то, кто будет недоволен своим работодателем. Но, в первую очередь нужно начинать с себя, и искать причину в себе, а не винить работодателя. Мы всегда открыты для соискателей и ждем Ваши резюме. Успешного Вам поиска работы!
2016-02-11 10:24:29

Гость (Веб-мастера, веб-дизайнеры)

А начальник кто был ?  Колумбет или Тимощук ?
2013-04-29 09:51:26

Гость (Аудиторы)

 Работая в этой маленькой фирме почти с самого начала понимаешь, что для себя никаких перспектив и роста, а тем более удовлетворения амбиций ожидать не стоит,  про денежную сторону написать что-то очень сложно, потому что [censored] там редкие сидят, которые каждую копейку считают, чтобы никому не подарить, поэтому не советую пробывать приходить туда на собеседование, а то наплетут много, а ничего не дадут ни в какой ближайшей перспективе.
2012-08-05 20:34:56

гость (Аудиторы)

 Если бы не наш долбанутый начальник, работу можно было бы назвать вполне нормальной
2010-10-02 02:00:00
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: