Компания Техніка для бізнесу: информация, отзывы о работодателе Техніка для бізнесу


Отзывы о компании

Компания Техніка для бізнесу

Техніка для бізнесу, tehnika dlya biznesu

Львов, Украина
 Компанія "Техніка для бізнесу" була заснована у липні 1997 року. Товариство розпочало свою діяльність з продажу комп’ютерів та офісної техніки невеликим підприємствам та іншим комп’ютерним фірмам.Сьогодні "Техніка для бізнесу" – одна з найбільших ІТ компаній регіону. Ми надаємо послуги з ІТ-консалтингу, що забезпечує нашім клієнтам максимальну віддачу від використання сучасних технологій, комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення. "Техніка для бізнесу" першою із західноукраїнських компаній відкрила напрямок системної інтеграції в регіоні.  "Техніка для бізнесу" – це сертифіковане виробництво персональних комп’ютерів та серверів. Під власною торговою маркою "Technic Pro" в день виробляється понад 100 комп’ютерів. Пікова виробнича потужність компанії складає 2,4 тисячі ПК за місяць.З 2002 року компанія розпочала створення спеціалізованої мережі салонів комп’ютерної та цифрової техніки "Комп’ютерний всесвіт". На сьогодні вже працює більше 20 спеціалізованих торгових центрів у Західній Україні. В наших планах на протязі 2008 року збільшити мережу вдвічі та увійти на загальноукраїнський ринок. За час діяльності компанія "Техніка для бізнесу" отримала чимало престижних нагород та відзнак. Ось головні з них:"За значні досягнення у сфері структурованих кабельних систем" –журнал "Сети & Бизнес" присвоїв "Техниці для бізнесу" почесне звання "Експерт СКС"У категорії "Розвиток регіональних проектів" компанія Cisco Systems визнала компанію "Техніка для бізнесу" переможцем у номінації "Кращий проект 2005 року в Україні" Компанія Hewlett Packard визнала ТзОВ "Техніка для бізнесу" однією з найбільших динамічних компаній СНД. "Техніка для бізнесу" – єдина ІТ-компанія Західної України, що увійшла до рейтингу найбільш динамічних компаній України "ТОП 100" у розділі "ІТ-дистрибуція та субдистрибуція", посівши престижне 12 місце 

Отзывы о работе в Техніка для бізнесу

Гость (Экономисты)

Работала в этой компании некоторое время. Работать тяжело, к людям относятся не очень хорошо. На порядочность не рассчитывайте. При увольнении сначала заберите все честно заработанные деньги потому что после увольнения вы всего не получите.
2017-12-03 18:50:02

Олена (Экономисты)

Ходила туди на співбесіду. Склалося негативне враження про компанію, маленька зп, яку не уточняють при телефонному інтервю,чи взагалі людині підійде, довжелезна анкета з совковими питаннями, такий же тест на англійську, ейчар досить неприємна людина,таке враження що посміхається чисто на автоматі і їй до лампочки що ти кажеш, головне повністю анкету заповнити. Ну і плюс про культуру фідбеків тут не чули, якщо вже людина потратила годину часу на Вас то можна хоч відписати, що Ви не підходите і все. Дуже шкода втраченого часу.
2016-08-23 13:40:06

гость (Бухгалтеры)

 Сестра там работает уже пару месяцев, особо не жалуеться
2010-10-14 02:00:00
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: