Компания ТКС Холдинг: информация, отзывы о работодателе ТКС Холдинг


Отзывы о компании

Компания ТКС Холдинг

ТКС Холдинг, tks holding

Львов, Украина
 Холдинг «ТКС»  входить у п'ятірку провідних девелоперських компаній України.Компанія займається будівництвом та розвитком комерційної та житлової нерухомості з моменту пошуку ділянки до введення об’єктів у експлуатацію та управління ними. Проекти компанії представлені у містах Західної України. Акції холдингу з серпня 2007 року котируються на Франкфуртській біржі. Емітентом депозитарних розписок виступив TKS Real Estate  plc (Waymore Holdings )(Кіпр).Холдинг "ТКС" було засновано у 1998 році як диверсифіковану групу компаній з продажу товарів повсякденної необхідності та з надання інших послуг курортним закладам Західної України. У секторі нерухомості компанія почала працювати з 2003 року, на сьогодні в його структурі існують три ключових бізнес-напрямки: девелопмент, будівництво і виробництво бетону. За даними незалежного оцінювача ТОВ «Бюро Верітас Україна», на 1 січня 2008 року оцінка ринкової вартості портфеля проектів холдингу склала $258,0 млн.Станом на кінець  2007 року портфель холдингу налічував 17 проектів нерухомості загальною площею 248,0 тис. кв. м, з яких 65% (за площею) складали об'єкти комерційної нерухомості і 35% - житло.  Протягом 2007 року портфель  поповнився трьома новими проектами, 6 проектів було переведено із стадії проектування у стадію будівництва. Партнером по одному з проектів холдингу виступає Auchan (Франція, оборот у 2007 році $53,7 млрд.).У числі якірних орендарів холдингу присутні «Фуршет» (Україна, оборот в 2006 році $481 млн.) і «Вестер» (Росія, оборот в 2007 році $0,72 млрд.).Портфель компанії складається з комерційної (65%) та житлової нерухомості:дохід від житлової нерухомості служить інвестиціями у комерційну комерційна нерухомість може використовуватись для оплати існуючих кредитних зобов’язань комерційна нерухомість вводиться в дію у кілька стадій з метою забезпечення стабільного  грошового потоку і вчасної реакції на зростання орендних цін Не менше ніж 30 % портфелю належить проектам, введеним в експлуатацію.Компанія дотримується політики прозорості у зв’язках з інвесторами. Холдинг «ТКС» диверсифікований за секторами бізнесу: девелопмент; виробництво бетонної продукції; будівництво. Інтегрована модель бізнесу дозволяє: заощаджувати кошти, відведені на будівництво; контролювати якість та терміни будівництва; сформувати чітку та ефективну структуру активів. 

Отзывы о работе в ТКС Холдинг

Гость (Аналитики / Интеграторы)

Как же они надоели... Звонят регулярно, несмотря на просьбы вычеркнуть мой номер и больше не беспокоить. Кроме указанного ранее, вот еще их номер 044-393-40-43. Правда в этот раз они уже назвалить "АВК бизнес консалтинг". Остальные координаты те же. Не тратьте свое время.   
2013-03-26 14:46:26

Сергей (Менеджеры по сбыту, закупкам)

Как они меня задолбали своими звонками...... Уже несколько лет напрягают. Причем, каждый раз это делает очередной  [censored] щик, которого самого используют в качестве камикадзе. Наивный полагает, что он самый первый до меня добрался. Ругаться с ними, просить их вычеркнуть номер моего телефона из их базы потенциальных терпил бесполезно. Следующий раз позвонит уже очередной клоун. "Волна" происходит каждые пару месяцев, а то и чаще, по мере расхода и пополнений самих прозвонщиков.
2013-03-05 01:26:20

Гость (Веб-мастера, веб-дизайнеры)

ТКС - Киев
Украина, г.Киев, ул. Богдана Хмельницкого, д.17/52, БЦ "Леонардо"
Телефон: +38 0443934219
mail
Сайт: http://tks-forex.com.ua/
Люди не верьте им это разводная компания. Лично я имела дело с Артуром Азизовым , это шарлотан кидало. Не доверяйте им свои деньги.

2013-03-04 20:23:59

гость (Бухгалтеры)

 Работа средняя по зарплате. Одно плохо часто бывают авралы на работе, приходиться жертвовать своим временем
2010-10-14 02:00:00

гость (Бухгалтеры)

Работа средняя по зарплате, одно плохо часто бывают авралы, приходиться жертвовать своим временем
2010-10-14 02:00:00
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: