Компания ТОВ ФК Декра: информация, отзывы о работодателе ТОВ ФК Декра


Отзывы о компании

Компания ТОВ ФК Декра

Ивано-Франковск, Украина
"Предметом діяльності компанії є: * Комерційна (ділерська) діяльність з цінними паперами; * Комісійна (брокерська) діяльність з цінними паперами; * Формування інвестиційного портфеля та управління цінними паперами Клієнта; * Участь у комерційних конкурсах з продажу пакетів акцій; * Корпоративне управління; * Депозитарна діяльність зберігача цінних паперів; * Надання інформаційно-аналітичних послуг; Фінансовий та податковий консалтинг. "

Отзывы о работе в ТОВ ФК Декра

Гость (Уже уволен)

Бутафорна фірма. Залишились працювати тільки ті кому нікуди йти або ті кому вигідно ходити і просто сидіти, бо є інший дохід. Шеф зазнався, забрехався і гонить понти, надуває щоки, створюючи імідж якоби благополучності. Фінансує різні міроприємства, готує плацдарм для майбутніх виборів. На усіх минулих він з тріском пролетів з почетними 1-2%.
2015-06-12 13:57:37

Гость (Консультанты)

Компанія, в якій робота заключаеться тільки в роботі на перспективу (погашення кредитів взятих шефом на задоволення своїх матеріальних примх). Ніякого бізнесу компанія вже не веде, головне протриматись ще один день. Зате ПОНТИ такі і така гра на публіку, ніби ми як мінімум купаємось в маслі.
2010-12-23 20:14:34
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: