Отзывы о компании  Архетон Украина

Компания Архетон Украина

Arheton Ukraine

Киев, Украина

Проектна фірма АРХЕТОН була заснована у 1991 році архітектором Ричардом Чаплею, що в даний час є Головою Правління. Дванадцять років тому наш колектив нараховував лише кілька людей. Тепер наша фірма - це велике проектне бюро, у якому працює кілька десятків фахівців найкращого класу різних галузях.

Крім власного проектного бюро з професійним колективом 20 архітекторів, ми маємо також галузеві майстерні і низку спеціалізованих відділів, які підтримують широкий обсяг діяльності фірми.

У нашій роботі ми користуємося інтегрованою системою комп'ютерного проектування, яка дозволяє підготувати повну технічну документацію, починаючи з вступної концепції, закінчуючи готовим робочим проектом. Ми маємо устаткування найвищого класу і програмне забезпечення, яке гарантує реалізацію реалістичних візуалізацій об'єктів та анімацій. Проектна документація, що розроблюється в нашому проектному ателье, відповідає найкращим стандартам Європейського співтовариства.

Проектна діяльність фірми АРХЕТОН охоплює односімейні будинки, багатосімейне житлове будівництво, комунальні будинки і містобудівельні проекти для інституціональних інвесторів. У нашій комерційній пропозиції нараховується більш ніж 800 готових проектів односімейних будинків. Співпрацюючи з фахівцями всіх галузей, ми виконуємо комплектну документацію, необхідну в інвестиційному процесі. Комплект нашої документації складається: з архітектурної і конструкційної частин, електричних і санітарних установок. У Польщі ми продаємо щорічно більше 10 000 проектів, а на сьогоднішній день наша фірма має 20% участі на польському ринку продажу готових проектів у сегменті односімейного будівництва. Дотепер нам довірили понад 70 тисяч інвесторів, які придбали наші архітектурні концепції. Це вплинуло на той факт, що фірма АРХЕТОН завоювала позицію лідера в області проектів для житлового будівництва.

Крім бюро АРХЕТОН у Кракові, у нас є ще 5 відділів і проектних ательє в найбільших містах Польщі, таких як: Варшава, Лодзь, Познань, Вроцлав і Катовіце. Два роки ми вже працюємо на німецькому ринку. Крім цього, проекти АРХЕТОН присутні на ринках Литви, Латвії та Естонії. Наші проекти користуються також великим інтересом і серед клієнтів з України. Для полегшення доступу до нашої комерційної пропозиції ми відкрили філію нашої фірми і в Україні, разом зі створенням мережі українських фірм, які співпрацюють з нами.


Отзывы о работе в Архетон Украина

Олег (Менеджеры по рекламе)

А еще у них очень красивые девушки

2008-11-20 15:30:02

Юля (Маркетологи / Специалисты по PR)

Замечательная и перспективная компания. Хороший коллектив, вот только зарплаты маловаты.
2008-09-03 14:32:53
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: