Компания hh.ua: информация, отзывы о работодателе hh.uaОтзывы о работе в hh.ua

Гость (Веб-мастера, веб-дизайнеры)

Test
2012-10-09 19:24:44

Реалист (Топ менеджмент / Директора)

Стьопа! Пораджу тібє не занімацця тут х*йньой ілі єслі сказать по-модньому, шоб тобі, уроженцу сєльской мєстності було понятнєй, не занімацця тут рекламой сайта ХеХе.уа.
Якшо ти вже такий Геній, не вполнє освоївший 1С 8.2., і за 10 хвилин знайшов сразу 4 місця роботи, то п*здуй за клавіатуру і строчи програмний код!
2011-07-26 12:12:10

Стєпан (Программисты, Тестировщики)

 Дві пропозиції роботи за перших десять хвилин…Бл.. де я був раніше. Чого мені ніхто не казав – я б не терпів знущання свого дебільного начальника, який мене годував «завтраками», коли я просив збільшити зарплату всього лиш на 500 гривень.

Почну з початку. Я вже колись пережив важку зміну роботи – просидів два місяці на макаронах і на шиї батьків. Сам я ні мєсний – за хату треба платити регулярно. Назад в село не хочу. Тому сидіти в Києві без роботи більше двох тижнів – чрєвато наслідками. А тут ше й відпустка скоро.

Після того як новий начальник сказав, шо відпустки в мене не буде, бо я на всю компанію одним знаю 1с (всі нормальні люди вже звільнилися). А 500 гривень мені додадуть після того як він (тобто начальник) пройде випробовувальний термін, я поняв – час настав.  

Заплатив за хату, набрався терпіння, на всяк случай назичив грошей і розмістив резюме – на work.ua i hh.ua. І офігів. Виявляється – я крутий, хоч і не до кінця знаю «вісімку». За перших 10 хвилин – дві пропозиції роботи  з hh.ua – ауторсінг, на який я ніколи більше не підпишуся, і крупна інвестиційна кантора. За перших десять хвили….! Хулі я такий дурний був – 2 роки ішачив, коли нормальні люди в нас затримувалися не більше, ніж на 6 місяців.

Короче, зараз в мене чотири пропозиції з hh.ua: крупна інвестиційна кантора, страхова, дорогущий бутік (там дають в користування модний кастюм, шоб я був красівий і не лякав клієнтів:)) і мережевий інтернет-магазин. І дві пропозиції з  work.ua – аутсорсінг і представництво торгової марки. Назви компаній не називаю, «штоб не зглазіть».

Ходжу на співбесіди, вибираю куди піти працювати – в одній канторі круті меблі, інша поруч з роботою, а в третій великий відділ - 5 програмістів 1с, в четвертій – відбирають по зовнішньому вигляду.  Шо порадите? 

2011-07-25 13:22:41
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: