Компания Житомирский картонный комбинат: информация, отзывы о работодателе Житомирский картонный комбинат


Отзывы о компании  Житомирский картонный комбинат

Компания Житомирский картонный комбинат

Житомир, Украина
 Житомирский картонный комбинат: производитель картона, гофрокартона, бумаги, лотков для яиц

Отзывы о работе в Житомирский картонный комбинат

1-10 из 17 < 1   2  

Марина (Бухгалтеры)

Пропрацювала в компанії два роки, не шкодую ні секундочки. Дуже доброзичливий і чуйний колектив. Якщо ви шукаєте компанію, яка дійсно піклується про комфорт і гарний настрій своїх співробітників, ТОВ "ЖКК" - як раз те, що потрібно. А бухгалтерія на підприємстві взагалі САМА найкраща в світі. Буду сумувати..
2019-06-27 14:56:17

Гость (Менеджеры по сбыту, закупкам)

Був на співбесіді на паперовому комбінаті. Якщо у відділі кадрів так хамлять, то я уявляю як спілкуються керівники. Мало того, що запросили на певний час в мені довелось чекати мабуть хвилин 25 на холоді, бо в коридорі ще чоловік 5 чекали, так ще й спілкувалась тітонька так, ніби я в неї гроші вкрав.
Таке відчуття, що потрапив до радянського союзу. А потім дивуються, що молоді люди з країни на заробітки ідуть.
2018-11-12 10:43:29

Tatyana (HR специалисты)

Добрый день, Вадик и Дмитрий!
Действительно, рабочие вакансии у нас на комбинате закрываються быстро. Это связано с тем, что ЖКК имеет хорошую репутацию на рынке труда: зарплаты выплачиваем вовремя, есть премии, обучаем своих сотрудников, есть краъерный и профессиональный рост.

И да, действительно, на рабочие вакансии бывает очередь. Именно потому у нас есть резерв соискателей – если вы хотите работать у нас, но на день обращения свободных вакансий нет, вы оставляете нам свои контактне данные и мы перезваниваем, как только появляется вакансия. Если хотите узнать о вакансиях – звоните по номеру 050 495 32 24.

Обращаюсь к Дмитрию. Возможно, вы попали в отдел кадров в неприёмный день – первые три робочих дня месяца сотрудники ОК работают с внутренними документами и не ведут приём посетителей. Так же если вы претендуете на вакансию ИТР вам необходимо составить резюме и направить его в отдел кадров. После чего оно будет передано непосредственным руководителям цехов или служб. И именно после согласования с руководителями вас могут пригласить на собеседование.

Так же обращаю внимание соикателей на то, что перед приходом необходимо позвонить и согласовать время и дату – так вы можете быть уверенны в том, что вас будут ждать.

2018-04-11 09:16:45

Вадик (Рабочие / Механики / Сборщики)

Я тоже видел в интернете про роботу. В понедельник повесили объяву я в четвер приехал то уже сказали, никто не надо. Как будто очереди стоят у них на рпботу. То было много объяв и слюсар , разнорабочий, машинисты. Через неделю уже только в офис надо люди. Както непонятно что у них с работой
2018-04-10 13:28:06

Дмитрий (Рабочие / Механики / Сборщики)

НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!! работу нашел по объявлению в интернете. Имею 20 лет трудового стажа по специальности. Пришел на собеседование, так их кадровичка (вроде зовут Эльза) начала мне грубить без причины и не дала возможности пообщаться непосредственно с прямым начальником.

2018-03-31 09:48:13

Дмитрий (Рабочие / Механики / Сборщики)

НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!! работу нашел по объявлению в интернете. Имею 20 лет трудового стажа по специальности. Пришел на собеседование, так их кадровичка (вроде зовут Эльза) начала мне грубить без причины и не дала возможности пообщаться непосредственно с прямым начальником.

2018-03-31 09:47:25

Юра (Топ менеджмент / Директора)

Главный Инженер Александр Борисович сидит на откатах. Дурит руководство.
2018-03-21 15:34:10

Юра (Топ менеджмент / Директора)

Главный Инженер Александр Борисович сидит на откатах. Дурит руководство.
2018-03-21 15:14:48

Гость (Рабочие / Механики / Сборщики)

не знаю шо кого не влаштовує, а мені подобається робота. Працюю вже півтора року в паперовому цеху і постійно відбуваються зміни накраще. З робітниками спілкуються запитують їх думку. У минулому році безкоштовний підвіз на роботу організували – не треба у маршрутках штовхатись, а нормально собі їдеш ще й бесплатно. На більшості заводів все одно робітники за підвіз шось доплачують. Котельню збудували, нову лінію відкривають в цлт – нові робочі місця. Для дітей робітників на 1 вересня канцелярію повністю всю видали – вже економія до тисячі гривень. От у вересні організували футбольні змагання для робочих. Дуже всім сподобалось, подарунки хороші дарували, організували свято для дітей та сімей. Я шось не чув шоб таке ще десь робили на заводах. Матеріальну допомогу дають на лікування, на дні народження, на 1 вересня для першокласників. Півкомбінату ту допомогу вже отримали. А з вересня ще й зарплати підняли. Отримали гроші – приємно + 15% це нормальна сума. На Кромбергу як працював, то тільки знімали з зарплати за те, шо хтось брак зробив. Звичайно, шо робота не проста і треба працювати, виконувати плани. Але ж так скрізь, покажіть де платять за те, шо ти просто приходиш і сидиш. На виробництві не люблять лінивих. Я особисто з комбінату нікуди не піду. Хіба шо на пенсію ))
2017-11-03 09:09:17

Людмила (Инженеры / Технологи / Проектировщики)

Важко працювати в відділі якості. Бо дуже жорстка система контролю – 1 зауваження і мінус 50% премії, 2 зауваження і премія прощай. А премія це на секундочку більш як пів зарплати! Через це люди трохи звіріють. Бо з одного боку треба контролювати продукцію, а з іншого, це ж з ким не буває, людський фактор. І через це весь час бувають випадки, коли перегибають палицю – хочуть більшої якості, ніж треба, а в результаті всім неприємно І це може йде від керівництва цехів, хоча моя така думка, що все має бути в міру: якщо ви заставляєте економити на всьому – від матеріалів до електрики (бо за це премію знімають, якщо нема економії, по економії є план), то як ви отримаєте високу якість? А якщо ви хочете високу якість, то не треба економити. Десь має бути «золота середина». Були в нас кілька випадків, коли хотіли домовитися із контролем якості, то тих людей потім по-тихому звільнили, кого за власним бажанням, кого за згодою сторін, але нікому догану в трудову не написали, і на тому ті люди мають дякувати я так думаю.

Контролері тоже можна зрозуміти, вони перестраховуються. За два роки роботи ще не було такого, щоб без премії лишились. Але всі дуже нервові, бо постійно відчуття, що премію знімуть за брак. Дуже важко працювати в такій атмосфері, в такому тиску.

2017-09-12 16:09:48
1-10 из 17 < 1   2  
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: