Компания Лизинговая компания "Фаворит": информация, отзывы о работодателе Лизинговая компания "Фаворит"


Отзывы о компании  Лизинговая компания  "Фаворит"

Компания Лизинговая компания "Фаворит"

Киев, Украина
 ТОВ ЛІЗИНГОВА КОМПАНІЯ «ФАВОРИТ» - створена в 2006 році для надання якісних лізингових послуг суб’єктам підприємницької діяльності.
 
За п’ять років роботи компанія реалізувала лізингові проекти для підприємств малого і середнього бізнесу різноманітних галузей економіки по всій території України. За час роботи нашими фінансовими партнерами виступало 10 банківських структур, що дає нам право з усією відповідальністю заявляти про оперативність в прийнятті рішення та якісного надання широкого спектру послуг, пов’язаних з реалізацією та супроводженням лізингового контракту

Отзывы о работе в Лизинговая компания "Фаворит"

Радіоненко Олег (Экономисты)

Добрий ранок, "гость"!
Якщо у Вас не вистачає сміливості висловити свої претензії керівництву компанії напряму, то не займайтеся таким дрібними кляузами, вони не принесуть нам ніякої шкоди, оскільки по зарплаті ми не маємо перед співробітниками жодних боргів. А затримки по заробітній платі насправді траплялися, але не більше місяця. А тим співробітникам, які звільнилися, або були звільнені - ЗАРОБІТНА ПЛАТА виплачувалася в повному обсязі і навіть обіцяна 13 з/п в тій пропорції, що була відпрацьована за поточний рік.
Якщо у Вас є претензії по несплаченій з/п - телефон 044-242-50-19 Директора ви знаєте, він з Вами розрахується в повному обсязі.
Дякую за вдячні коментарі і за Ваш внесок в діяльність нашої компанії.
З повагою, керівництво ЛК "ФАВОРИТ"
2014-04-11 10:01:13

Гость (Уже уволен)

Компания никакая! Задержки по зарплате–постоноянные, и длинные, выбить зарплату нереально, зарплаты очень низкие. То что вам раскатывают на собеседовании при приеме на работу–обман и чушь! Директор компании–сказочнык(это мягко говоря), всех постоянно дурит и обманывает, что кредитные организации что клиентов по лизингу. Мне так зарплату и не отдали! Не советую никому сотрудничать с данной лизинговой компанией!!!
2013-11-21 11:22:58
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: