Компания Texas chicken: информация, отзывы о работодателе Texas chicken


Отзывы о компании  Texas chicken

Компания Texas chicken

Киев, Украина
 Це все почалось у Сан-Антоніо..
 
Це все почалось у Сан-Антоніо, Техас, у 1952 році. Джордж В. Черч-батько (George W. Church Sr.), продавець інкубатору, який пропрацював понад 20 років у птахівництві, та вийшов на пенсію, задумав продавати свіжоприготовані, якісно смажені курчата у той час, коли на ринку швидкого харчування пропонували лише хот-доги та морозиво.
 
Перший заклад "Смажене курча Черча (Church's) на винос" розміщувався у центральній частині Сан-Антоніо, через дорогу від Аламо. У ресторані продавали лише смажених курчат. У 1955 році Черч (Church) доповнив меню картоплею фрі та халапеньо. Ідея Джорджа Черча (George Church) виправдала себе, і коли він помер у 1956 році, було вже відкрито чотири заклади Черча (Church's). Інші члени родини почали брати активну участь у бізнесі, і до 1962 року мережа закладів збільшилась до восьми точок у Сан-Антоніо.
 
Мережа Черч (Church) була викуплена у жовтні 1968 року, а у травні 1969 Черчез Фрайд Чікен, Інк. (Church's Fried Chicken, Inc.) стала публічною компанією. Наприкінці 1969 року у семи штатах було відкрито понад 100 ресторанів Черча (Church's). Між 1969 та 1974 роками, мережа Черчез (Church's) збільшилась на додаткових 387 ресторанів. На кінець 1974 року у 22 штатах було 487 закладів Черчез (Church's) з загальним доходом більше ніж 100 мільйонів доларів. Кульмінацією цього періоду було відкриття національного комплексу штаб-квартири та виробничого підприємства на ділянці у шість акрів площею північно-західній частині Сан-Антоніо.
 
Міжнародна експансія почалась у 1979 році під двома брендами "Черчез Чікен (Church's Chicken)"і "Тексас Чікен (Texas Chicken)" з повідомленням про відкриття першого ресторану Черчез (Church's) за кордоном. Компанія згодом заснувала заклади у Пуерто-Ріко, Канаді, Мексиці та Індонезії.
 
До 1989 року Черчез (Church's) була другою найбільшою франчайзинговою організацією з продажу курчат у Сполучених Штатах.
 
10 серпня 2009 року приватна інвестиційна компанія, що знаходиться у Сан-Франциско, Фрідман, Фляйшер та Лоу ЛЛС (ФФЛ) (Friedman, Fleischer & Lowe LLC (FFL)), придбала Черчез Чікен (Church's Chicken) і стала її материнською компанією. Сьогодні компанія зосереджує свою увагу на розвитку нової продукції, розширенні мережі ресторанів на внутрішньому та міжнародному ринках, та надає своїм відвідувачам послуги і продукцію найвищої якості.

Отзывы о работе в Texas chicken

Бывший сотрудник (Повара)

Тем, кто хочет развивать свои навыки и совершенствоваться в кулинарном искусстве, не следует обращать внимание на подобные заведения. На поваров, кроме приготовления немудрёной снеди, возложены обязанности мойщиков, уборщиков, грузчиков и пр. Административный персонал, в большинстве своём, страдает завышенным ЧСВ, а на поверку - бестолковая масса, выедающая мозг другим, ввиду отсутствия своего.
Качество приготовления блюд в этом заведении вполне приемлимое, но много "химии" неизвестного состава и, как следствие, питаться постоянно этим шлаком никому не советую.

Ну, а тем, кто готов пахать за четверых, за скромное вознаграждение:
WELCOME TO THE TEXAS CHICKEN !!! )))

2013-11-22 13:26:44
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: