Компания 5 канал: информация, отзывы о работодателе 5 канал


Отзывы о компании

Компания 5 канал

Донецк, Украина
 «5 канал» — ПЕРШИЙ.УКРАЇНСЬКИЙ. ІНФОРМАЦІЙНИЙ телеканал, заснований за стандартами «Бі-бі-сі» Петром Порошенко. Відмінною особливістю каналу є щогодинні випуски новин і студійні інформаційно-аналітичні ток-шоу. 
 
Від часу свого заснування 1 вересня 2003 року «5 канал» позиціонував себе як «Канал Чесних Новин». Інформаційне мовлення розпочалося з трьох випусків новин на добу та двох інформаційно-аналітичних проектів (програми ‘’Час” та ‘’5 копійок”).У тому ж 2003 році журналісти, керівники та власники каналу підписали угоду про принципи роботи, за якими власники забов’язалися не втручатися в процес виробництва новин, і ухвалили засади редакційної політики. Унікальність цієї події полягала у тому, що до ‘’5 каналу” жоден засіб масової інформації в Україні не робив подібного кроку, щоб забезпечити свободу слова та незаангажованість у подачі інформації.

Отзывы о работе в 5 канал

Гость (Уже уволен)

Нормальный канал! Мы только его и смотрим.
2014-01-28 14:20:44

Гость (Уже уволен)

О януковские зомби проснулись.
2014-01-24 09:29:06

Гость (Инженеры / Технологи / Проектировщики)

И нахрен бандерлогский 5 канал в Донбассе, Это плевок в нашу сторарну !!! Я помню его по оранжевой революции. как ты КОНЧЕНЫЙ какнал гнал в нашу сторону. ОТКЛЮЧИТЕСЬ ИЛИ МЫ ПОМОЖЕМ ВАМ.
2014-01-24 08:56:21
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: