Компания Новая Почта: информация, отзывы о работодателе Новая Почта


Отзывы о компании

Компания Новая Почта

Новая Почта, novaya poshta

Донецк, Украина
 Компанія «Нова Пошта» почала свою діяльність з 2001 року. Вже більше п’яти років ми пропонуємо своїм клієнтам зручну, доступну, та якісну послугу - кур’єрська доставка вантажів та кореспонденції по Україні за технологією «від дверей до дверей». За цей час «Нова Пошта» є одним із перших операторів на ринку експрес-перевезень, яка здійснює повний комплекс послуг з доставки документів та вантажів. «Нова Пошта» постійно розширює географію своєї діяльності зараз нараховує 32 діючих представництв та 120 міст доставки. Завдяки оперативності та надійності у виконанні замовлення ми надаємо високий рівень кур’єрського сервісу.Компанія «Нова Пошта» використовує більше 30 одиниць автомобільного транспорту. На міжміському сполученні використовуються виключно машини іноземного виробництва “MAN”, “MERCEDES”, “VOLVO”, “VOLKSWAGEN”.Найважливішою ланкою між відправником та отримувачем є співробітники ТОВ «Нова Пошта». Загальний штат співробітників налічує понад 550 осіб, які відрізняються високою кваліфікацією і дозволяють нам забезпечити максимально ефективне та корисне рішення всіх проблем наших клієнтів, пов’язаних з доставкою вантажу або кореспонденції.Багаторічний досвід роботи чудова взаємодія підрозділів компанії, висока кваліфікація персоналу, індивідуальний підхід до кожного клієнта, дозволяють нам забезпечити максимально ефективне та корисне рішення усіх проблем наших клієнтів, пов’язаних з доставкою вантажу та кореспонденції.

Отзывы о работе в Новая Почта

Довольный гость (Экономисты)

Обслуживаюсь в основном в 7 отделении во львове. Очень доволен. Там почему то нет очередей, ну пару человек на крайняк. Вежливые операторы, очень быстро набирают на компьютере. В общем, нареканий нет.
2014-05-03 19:24:14

Гость (Уже уволен)

Хочу добавить ЖАЛОБУ!!!!! о работе отделения № 23 в г.Донецк (новая Почта). Отношение к клиентам хамское!! Такое ощущение, что набирают не очень умных сотрудников, которые даже не имеют представления о компьютерах и системе в которой они работают. Такая ситуация, что отправитель подавал заявление об изменении получателя и прикреплял заявление. Но вот как назло ослепший сотрудник НП ничего не видит. НИКОГДА!!!!!! не обращайтесь в это отделение!!!!!!
2014-03-20 15:55:01
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: