Компания ЮФ Справедливость: информация, отзывы о работодателе ЮФ Справедливость


Отзывы о компании  ЮФ Справедливость

Компания ЮФ Справедливость

ЧП «Юридическая фирма «Справедливость»», Justice, «Справедливість»

Киев, Украина

ЧП «Юридическая фирма «Справедливость»»

Фирма "Справедливость" создана в 2005 году. Мы объединяем молодых, перспективных выпускников самых престижных ВУЗов Украины, которые не останавливаются на достигнутом и постоянно повышают свой профессиональный и теоретический уровень.


Отзывы о работе в ЮФ Справедливость

Іван Сергійович (Руководители проектов)

Незважаючи на складності в роботі, фінансову кризу, головним показником ефективності діяльності юридичної фірми «Справедливість» (Web-сайт:spravedlivist.in.ua) залишається позитивне розв’язання та вирішення проблем, з якими звертаються до них клієнти, з ентузіазмом шукають нові та оригінальні  підходи у наданні правових послуг. Адже, юрист - це людина, яка засвідчує яскраві промінчики нових надій та сподівань для тих, хто потрапив у «юридичну безвихідь».
Дійсно, можна з впевненістю стверджувати, що колектив юридичної компанії «Справедливість» є прикладом для кожного з нас, адже, подаючи руку правової допомоги ближньому, вони роблять наш світ кращим і добрішим!
Я дуже вдячний всім без винятку працівникам компанії за високий професіоналізм в роботі, директору - Зенкіну Д.О. за турботу і небайдужість!
Сподіваюся на подальшу співпрацю,
Керівник Студії Веб-дизайну Іван Демчук
(www.thesite.in.ua)
2009-01-31 13:06:47

Приймак С.М. (Юристы / Адвокаты / Нотариусы)

В юридичній фірмі «Справедливість» всі без винятку юристи компанії виступають у ролі наставників, порадників клієнтів, досконало знаючи теоретичний матеріал, ми зароджуємо нову (для бізнесу Української держави) форму співпраці, підходячи до будь-яких проблемних питань комплексно, тобто перш ніж готувати позовну заяву про стягнення боргу, пробуємо вирішити це досудово-мирним шляхом, допомагаючи сторонам спору розібратися у причині проблеми, а вже потім вдаємося до кардинальних методів уникаючи проблем майбутнього виконання рішення суду.

Хотілося б відзначити вагомий внесок у розвиток фірми - керівника приватного підприємства Зенкіна Дмитра Олександровича, який, не дивлячись на свій молодий вік, вже здобув неабияке визнання серед колег, контрагентів та клієнтів.

Він може пишатися тим, що вже багато підприємств різних форм власності, в тому числі юридичні фірми, використовують розробки документів, створені ним особисто. 

З повагою,
Світлана Приймак.

2009-01-20 13:03:36

Дмитрий Зенкин (Юристы / Адвокаты / Нотариусы)

Молодая и перспективная команда фирмы «Справедливость», которую я имею честь представлять, консолидирует представителей юридической профессии - всехтех, кому не безразлично будущее нашего государства, народа и юридической профессии в целом. Уверен, что наша воодушевлённая и кропотливая  работа станет достойным взносом в формирование Украины как, действительно, правового государства.
И хотя на сегодняшний день в фирме работает небольшое количество юристов и адвокатов, их труд вдвое эффективнее и заслужил хороший «репутационный бал» на рынке высококачественных юридических услуг. 
Все сотрудники компании работают как единое целое, отлаженный профессиональный механизм. 

2009-01-18 12:25:38
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: