Компания Гармония-Текстиль: информация, отзывы о работодателе Гармония-Текстиль


Отзывы о компании

Компания Гармония-Текстиль

город киев, Украина

Отзывы о работе в Гармония-Текстиль

Гость (Декораторы / Дизайнеры / Верстальщики)

Також дуже хотілося щоб люди звертали увагу на відгуки та думали перед тим як змінювати роботу, нажаль я відгуки почитала лише після того як втекла з того місця. Спочатку все було ідеально, але чула про затримку зарплат. Потім стало гірше, все що не роблю не правильно, нові задачі на які я не підписувалась. Замість того щоб пояснити як правильно лише зауваження. Я відчувала себе нікчемною, і ще пів року відходила від цього відчуття і доводила собі що чогочь варта.

В останній день щей оштрафували.
2019-07-04 15:00:12

Гость (Экономисты)

Хто шукає роботу і планує піти працювати в Гармонію, але перед цим вирішив прочитати відгук про компанію, не пройдіть повз мого відгуку.Працювала бухгалтером, на перший погляд директор Ірина, мені сподобалась, як людина, професіонал своєї справи і як роботодавець. Але пройшов час ( 2 місяці - скільки я витримала в тому аді) все різко змінилось, зп не виплачувалась, все що я робила все було не так, і через це мені зменшували зп( хоча 2 місяці все влаштовувало). Директор Ірина виявилась ХАМКОЮ, БЕЗТОЛКОВИМ КЕРІВНИКОМ, ДО СВОЇХ ПІДЛЕГЛИХ СТАВИТЬСЯ ЯК ДО ГАМНА. Вирішила звільниться, і тут почалось, що зп розрахункову мені не має за що платить, хоча роботи я робила дуже багато.Колектив не дружний, хамовитий, ну як говориться "риба гніє з голови". на фірмі бардак, з документами проблеми, фірма боржник....
2019-02-02 14:11:50

Наталия (Продавцы, продавцы-консультанты, товароведы)

Это команда, именно команда с миссией, с пониманием куда и зачем идем, чего хотим и что будет завтра. В этой компании я работаю более 7 лет. Жаловаться мне не на что, устраивает абсолютно все. В работе все зависит от вашей самоорганизованости и умения достигать поставленой цели.
2017-08-08 19:34:28

бывший сотрудник (Секретари / Офис менеджеры / Операторы)

Руководитель Ирина.Хамское поведение -норма.Не уважение к своим сотрудникам.Оскорбить и обидеть в порядке вещей! Не понятные финансовые штрафы- повод не заплатить деньги !
2017-04-18 18:45:56

Гость (Декораторы / Дизайнеры / Верстальщики)

Що стосується продавчинь виробів Гармонії, то тут все просто супер. Але ні спілкування з директоркою Іриною, ні праця на виробництві не буде для вас корисною. Ви будете відчувати себе, ніби обпльованою і знадобиться чимало часу відновити свій емоційний баланс. Не раджу.
2016-12-01 13:42:36

Вика (Декораторы / Дизайнеры / Верстальщики)

Буду очень рада, если мой отзыв поможет кому-то избежать зла под названием "Гармония-Текстиль". Всё как у любого работодателя из чёрного списка.
Условия труда- хуже, чем плохие.
Отношение к работникам- хуже, чем плохое, можно сказать рабское.
Оплата- мизер.
Руководство- хочется спросить: " А корона в голову не давит?"
Цените свой труд и свой талант - бегите от таких "Гармония -Текстиль".
2015-03-13 09:51:24
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: