Компания Edunav: информация, отзывы о работодателе Edunav


Отзывы о компании

Компания Edunav

Львов, Украина

Отзывы о работе в Edunav

1-10 из 12 < 1   2  

Гость (Менеджеры по рекламе)

Друзья, последний комментатор от 2018-10-07 19:50:45

Указал нашу компанию DNA325, как одно из названий Edunav.

Уверяю, это не так, мы являемся партнерами Edunav и занимались для них поиском кандидатов. Успешно, наши кандидаты там работают и отзывы хорошие.

Вы можете проверить dna325.com на сайт =)

2019-05-03 14:24:55

Гость (Программисты, Тестировщики)

При увольнении не выплатили зарплату за последний месяц а также отпускные.
Лохотронщики и кидалы, не рекомендую с ними работать.
Постоянно меняют название компании под которым ищут новых людей, сейчас ето - DNA325 , раньше были извесны как - UpTarget, Big Target, Edunav, Data-357.
2018-10-07 19:50:45

Гость (Программисты, Тестировщики)

При увольнении не выплатили зарплату за последний месяц а также отпускные.
Лохотронщики и кидалы, не рекомендую с ними работать.
Постоянно меняют название компании под которым ищут новых людей, сейчас ето - DNA325 , раньше были извесны как - UpTarget, Big Target, Edunav, Data-357.
2018-10-07 19:31:34

Гость (Cистемные администраторы)

Я пропрацював в EduNav трошки менше ніж один рік та в край не згідний з попереднім коментарем.
Перед проходженням відбору на позицію Support Engineer співбесіда була доволі таки швидкою та продуктивною. Офер отримав практично одразу після співбесіди, не було нудного затягування часу, рутини типу ми Вам перетелефонуємо і всього такого, відчувався професіоналізм організації HR;
Декілька слів про колектив у Львівському офісі: чудові та грандіозні люди, готові прийти на допомогу і виділити стільки часу скільки потрібно для розвязання твоєї таски. Хоч локація офісу і справді знаходиться не в такому живописному місці, проте сам офіс вражав комфортом. Особливу увагу хотів би привернути до того що в даній компанії піклуються про комфортні умови кожного працівника: до прикладу потрібно додатковий монітор, незручне крісло і т.д. Різноманіття смаколиків, чаю та запашної кави це все завжди можна було побачити на кухні. Окремої уваги заслуговує організація корпоративів на яких кожна деталь є продуманною та має велике значення, розкішні подарунки, вдало продумані конкурси, один словом все те чого я не зустрічав в жодній компанії до того.

По оплаті праці, тут все в повному порядку, розрахунок проводиться по актуальному курсу, виплати проводяться раз на місяць, понаднормові оплачуються за кеш або додатковим вихідним днем(на вибір).

Гнучкий графік роботи, можливість працювати здому(при потребі).

EduNav - це одна з найкращих компаній, в яких мені пощасливилось попрацювати.

2018-04-16 23:19:14

Гость (Программисты, Тестировщики)

Неадекватний менеджмент і регулярні неоплачувані овертайми.
Компанія не компенсує 5% податку.

Вважається нормальним звільняти людей за один день(сьогодні сказали і завтра вже вільний) та без виплати компенсації.
2017-11-27 13:43:34

Гость (Экономисты)

Враження від роботодавця жахливе.
Щодо офіса: знаходиться невідомо де - біля якихось новобудов, якщо хтось бажає конкретики, то будь ласка - від вокзалу 5 хвилин пішки, до центру - 20! Саме примищення взагалі ніяке: радянські меблі, простий дизайн, звичайне простесеньке собі таке бюджетне. Добре що хоч мають кухню, але там теж нічого зайвого, тільки печеньки, фрукти, чай, кава, дякувати Богу, що кава хоч з кавомашини та й все безкоштовне, а то інакше всьо – ну ви розумієте!. Корпоративи -то взагалі якийсь жах – тільки більше мова про них йдеться, ніж то насправді відбувається.
Всі працюють на ноутах під віндой, макбуки видають тільки улюбленцям керівництва. Від усіх виключно вимагають англійську,та якщо запросити підвищення- навіть мова не йдеться, якщо ти майже повний нуль! В офісі викладають англійську, але треба платити за заняття гроші з власної кішені!
На рахунок підвищення зп, то окрема тема: - обіцяють будь що, мається на увазі, що стверджують, що переглядають раз на півроку, але є деякі екземпляри, якім то роблять частіше, а загалом є люди, що вже рік отримають те саме. Ще є така фігня, як ведення обліка відпрацьованного часу в невідомих таблицях - якщо показник недосягне певної норми, то є ризик, що вам тупо ніхто незаплатить! Від місцевих хлопів чув, що нещодавно звільнили працівника за те, що він тормоз, але я вважаю, що мабуть сам невитримав. Режим роботи ненормований – починають вранці о 10, обіцяють, що закінчують десь коло 19 – 00, але багатьом доводиться затримуватися, бо коли з США. Щодо проектів - то це казна що, а не стартап, нема в компанії щоб просто "зробив та забув", на проекті треба працювати без специфікацій або самому приймати рішення як і що кодувати.

Від всіх вимагають відкривати ФОП без компенсації податків! Премій нема - дехто каже, що раніше були, а наразі ніц, що й так файно є! Виплати тільки в гривнях і тільки безнал. Забудьте про долари! Якась адова холера то, а не фірма!

2017-07-28 23:03:55

Гость (Экономисты)

Сепарская компания.
Переехали с Крима после извесних событий, так как из за санкций не смогли би продолжать свой бизнес с USA.
Но ненависть ко всему украинскому и проросийская позиция у них осталась и периодически вылезает наружу(в разговорах между собой и в чате),
поетому работать там не рекомендую.
2017-06-04 18:52:57

Гость (Программисты, Тестировщики)

Отличное место работы.
Когда я работал - места в офисе было много, хочешь сидеть один в комнате - идешь и сидишь там, хочешь с людьми - идешь к людям.
Хороший микроклимат и приятные дружные люди.
По рабочим процессам там все специфично и не так как в стандартном аутсорсе, здесь есть свои плюсы и минусы. Для новичка здесь отличное место для набора необходимого опыта, а для опытного - полно задач на челендж - так что скуно не будет это точно.
По З/П не обижают и платят вовремя + при сдаче успешного релиза - выдают премию.
Люди работают адекватные и влится в коллектив не составит малейшего труда.
2016-05-20 19:28:29

Гость (Cистемные администраторы)

Не знаю. Я пришел в компанию где-то в сентябре-октябре 2015 года.
Особо в нюансы не вникал, но вроди бы ничего такого плохого что тут описано не было. С ППшником был нюанс что все дела надо было вести самому(что меня жутко напрягало), но потом появился бухгалтер(по просьбам трудящихся). Чего-то плохого сказать не могу. У меня овертаймов не было. Ну кроме того что я сам себе устраивал, но меня никто не просил об этом. Да и овертаймы говорят оплачивались по ставке 1.5.
2016-05-16 10:32:53

Гость (Программисты Java, J2EE, JSP)

При выплате зарплаты стараются видать деньги по курсу которий максимально ниже межбанка, а также вычитают с зарплати все затрати на отмивку-обналичку денег - потому сумма о которой договорились будет существенно отличатся от
той которую реально выплачивают на руки.

Cчитают нормальним кидать людей на деньги и не виплачивать последнюю зарплату при увольнении.
2015-09-22 16:55:42
1-10 из 12 < 1   2  
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: