Компания Укртелеком: информация, отзывы о работодателе Укртелеком


Отзывы о компании  Укртелеком

Компания Укртелеком

Ukrtelecom, OAO Укртелеком

Київ, Украина

У квiтнi 1998 року об'єднання "Укртелеком" було реорганiзовано в єдине пiдприємство з дворiвневою вертикальною структурою управлiння. Державнi пiдприємства електрозв'язку, якi входили до складу об'єднання, набули статусу фiлiй Українського державного пiдприємства електрозв'язку "Укртелеком".

10 червня 1999 року за загальною схемою перетворення державних пiдприємств на акцiонернi товариства розпочалася корпоратизацiя Укртелекому. Цей процес було завершено 27 грудня 1999 року пiдписанням Акта оцiнки цiлiсного майнового комплексу Українського державного пiдприємства електрозв'язку "Укртелеком" та наказу Державного комiтету зв'язку та iнформатизацiї України про перетворення державного пiдприємства "Укртелеком" у вiдкрите акцiонерне товариство.

5 сiчня 2000 року було зареєстровано вiдкрите акцiонерне товариство "Укртелеком". 13 липня 2000 року Верховна Рада України прийняла Закон України "Про особливостi приватизацiї вiдкритого акцiонерного товариства "Укртелеком", а 16 листопада 2000 року Кабiнет Мiнiстрiв України ухвалив рiшення про початок приватизацiї Укртелекому.

18 сiчня 2001 року створено Комiсiю з приватизацiї ВАТ "Укртелеком". В період з 1 жовтня 2001 року до 1 лютого 2002 року відбувся основний етап пільгового продажу акцій ВАТ "Укртелеком. На сьогоднi у складi пiдприємства функцiонують 32 фiлiї ( в т.ч.27 регiональних філій) з 373 вiдокремленими структурними пiдроздiлами.


Отзывы о работе в Укртелеком

Лілія (Телекоммуникации / Связь)

Курмаз Юрій Павлович є злочинцем і нехлюєм. Він створив тотальну систему корупції. Йому платять щомісячно хабарі від прибиральниці до його власного заступника. Тому в Укртелекомі ніхто і нічого не хоче робити, бо знає що щомісячно має давати хабар за те, що має роботу. Крім того, Курмаз Юрій Павлович є маньяком. Він згвалтував свою секретаршу. Моя подруга, яку Курмаз Юра згвалтував, казала, що цей виродок погрожував їй потім цілий місяць, щоб вона в міліцію на нього не заявила. При чому, в своїх погрозах згадував імя Ахметлва, який буцімто його кришує! Бандита Курмаз Юру потрібно судити народним судом! Ганьба насильникам і корупціонерам!
2015-09-29 13:50:58
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: