Отзывы о компании  Газета Все о бухгалтерском учете

Компания Газета Все о бухгалтерском учете

Все про бухгалтерський облік, ВПБО, ВПБУ

Киев, Украина

Всеукраїнська професійна бухгалтерська газета "Все про бухгалтерський облік" створена в 1993 році і вже 15 років є визнаним лідером серед професійних видань з бухгалтерського обліку та оподаткування.

Підтвердження цьому найбільший тираж серед усіх бухгалтерських видань - 93100 примірників. Така популярність - не випадковість, а результат копіткої праці всього колективу, який забезпечує своїх передплатників усіма необхідними для практичної діяльності матеріалами.

Газета нагороджена Почесною грамотою і пам'ятним знаком Кабінету Міністрів України за значний внесок у розвиток економічної та правової освіти громадян України. Відзначена подякою Президента України, Грамотами Верховної Ради України, Державної податкової адміністрації України та інших органів.

Газета миттєво реагує на всі зміни у законодавстві і допомагає своїм читачам зорієнтуватися в них, а фірмі - зберігати свої фінанси і примножувати доходи.

Кому необхідна для роботи газета "Все про бухгалтерський облік"?

Бухгалтеру - точний розрахунок та своєчасна сплата податків, нарахування заробітної плати, подання звітності та багато іншого.
Керівнику - новини законодавства, оптимізація оподаткування, організація ефективної роботи управлінської команди та ін.
Юристу, економісту - юридичне оформлення договорів, ліцензування видів діяльності, сертифікація продукції.
Працівнику відділу кадрів - кадровий документооборот: від заяви на прийом на роботу до складання наказу про звільнення, практичні поради зі складання штатного розкладу, заповнення трудових книжок.
А приватному підприємцю, щоб успішно вести бізнес, потрібно знати все одразу! Як і бухгалтеру невеликих підприємств!


Отзывы о работе в Газета Все о бухгалтерском учете

Гость (Бухгалтеры)

Юхница разогнал всех нормальных людей, остались "идейный борцы за денежные знаки" и морально подавленные люди. Газета идет ко дну, увы...
2018-12-12 18:15:04

Гость (Уже уволен)

"Продержалась" полтора дня, это не смотря на то, что работа очень нужна. На собеседовании не предупредили об особенностях "трудовой дисциплины". Приведу лишь некоторые: дресс-код, заперт на перекур иначе, как два раза в день в ЧЕТКО опеределенное время; приход в 9.00 считается опозданием на 7 минут - 30 минут в месяц - штраф, уход в 18.00 - аналогично; штрафы за нарушение процедуры наименования любого файла на компьютере (целая инструкция!!!); запрет пользоваться телефоном (своим же); праздничные дни - это на усмотрение руководства; ежемесячное снятие 300 грн. на тренажерный зал все того же хозяина (не зависимо от того, будете ли вы ходить - это не обговаривается(!)......И да, все нижесказанное про "хозяина" - к сожалению, правда....
2015-10-02 12:37:19
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: