Компания ТОВ "Доклаб": информация, отзывы о работодателе ТОВ "Доклаб"


Отзывы о компании

Компания ТОВ "Доклаб"

Киев, Украина

Отзывы о работе в ТОВ "Доклаб"

Гость (Телекоммуникации / Связь)

Это самые смешные обвинения, которые можно было сочинить только в пьяном бреду
1. doc.ua никогда не предоставлял и не предоставляет медицинских услуг. doc.ua - это сервис поиска врачей, который предоставляет информацию и осуществляет запись пациента на прием. Этим его функционал и ограничен.
2. Гугл-Эдвордс - один из иинструментов ведения любого онлайн бизнеса. Этим инструментом могут пользоваться все без исключения - врачи, клиники, другие аггрегаторы, что есть законно и правомерно. Кроме того, doc.ua согласовывает брендовые поисковые запросы со своими партнерами и никогда ничего не размещает без их согласования.
3. Как записаться на прием - напрямую в клинику или через сервис - решешает сам пациент. Если ему удобнее записаться через сервис, а не через регистратуру клиники, которая не отвечает на звонки, не может дать информацию, грубо общается с пациентом, то он это сделает через оператора колл центра сервиса doc.ua.
4. Комиссия для клиник за работу с сервисом - на порядок меньше, чем стоимость контекстной рекламі для клиники. Кроме того, для пациента сервис doc.ua - абсолютно бесплатный.
5. Казанцев С.В. никогда не скрывался от органов ДФС.
6. Разные юридический и физический адрес - нормальная практика для многих компаний.
7. Все 60 человек, которые работают в проекте - удовлетворены условиями труда. Офис открыт для экскурсий по адресу Глубочицкая 17, 3 этаж.
8. Против ООО "ДокЛаб" не открыто никаких криминальных дел.
2016-08-03 16:49:12

Гость (Телекоммуникации / Связь)

ТОВ "Доклаб" (doc.ua), в особі Казанцева Сергія Володимировича, має лише дозвіл на посередницькі рекламні послуги, а насправді - займається незаконним наданням медичних послуг,що потребує обов'язкового ліцензування МОЗ України!
Весь бізнес Сергія Казанцева побудований виключно на шахрайстві: укладаються договори,
за якими дане товариство нібито бере на себе обов'язки надавати рекламні послуги договірним клієнтам (або ж лікарям) та забезпечувати медичні центри (лікарів) пацієнтами, а насправді - цього зовсім не робиться! Сергій Казанцев лише передплачує в системі Гугл-Адвордс пошукові слова, що практично являються назвами медичних центрів, прізвищами лікарів та їх веб-сайтів!
Останнє призводить до того, що пацієнти, заходячи в інтернет, помилково попадають на сайт Доклаб (
doc.ua) та змушені записуватися до лікарів, у яких напевне уже не раз бували на прийомах, і гадки не маючи про те, що це є звичайним шахрайством! Тобто, Доклаб дублює в інтернеті назви медцентрів і прізвища лікарів, з якими заключили договір про надання рекламних послуг, що фактично показуються пошуковими системами дещо зверху від усіх інших результатів пошуку Гугл, цим самим вводячи в заблуду пацієнтів! Саме у такий шахрайський спосіб ТОВ "Доклаб" злочинно викрадає пацієнтів з медичних центрів і від лікарів, при цьому заставляючи останніх за це ще й їм платити чималі гроші! Крім того, Казанцев Сергій постійно переховується від органів ДФС України, адже для своєї незаконної діяльності придбав лише юридичну адресу в офісному центрі (м.Київ, вулиця Червоноткацька, будинок 42), за якою ніколи не працював, однак нетривало орендував приміщення в різних закутках Києва (зараз працює по вулиці Глибочицькій, 17, на 3 поверсі офісного центру "Фенікс").
Умови праці жахливі: люди розміщуються прямо на бетоні, нічим не застеленому, без наявних меблів та елементарних засобів безпеки! Більше того, із 32 фактичних працівників офіційно працевлаштував Сергій Казанцев лише 5 чоловік!
Станом на 29.07.2016 року, за Рішенням слідчого судді Шевченківського районного суду м.Києва, на ТОВ "Доклаб" відкрито кримінальну справу за ст. 190, 366 ККУ.
Також, у провадженні Дніпровського районного суду зараз перебувають на розгляді матеріали судової справи про відкриття другої кримінальної справи за фактами вчинених економічних злочинів проти України ТОВ "Доклаб" (
doc.ua), в особі Казанцева Сергія Володимировича!
2016-07-29 20:54:58
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: