Компания Профітулс: информация, отзывы о работодателе Профітулс


Отзывы о компании

Компания Профітулс

Львів, Украина

Отзывы о работе в Профітулс

Гость (Уже уволен)

Це мій відгук про компанію ТОВ "Профітулс" (ФОП Возгоменчук А. М.). Пишу для тих хто шукає роботу і поведеться на запропоновані умови, та не полінується перевірити. Минулого року в липні побачив оголошення, що "Профітулс" магазин інструменту шукає "менеджера з продажу" і захотів себе в тій справі спробувати. На співбесіді про себе розказав трохи, сам не до продажів, тому мене тихенько відморозили. Під кінець сказав, що можу допомогти із сайтом, котрий на той час був сумним видовищем без відвідувачів зовсім. А через тиждень передзвонила Алла Миколаївна і стурбованим голосом сказала, щоб прийшов ще раз побалакати. В результаті мене взяли на роботу. Обіцяли зарплату в 5000 і більше, шалені перспективи і проценти від залучення клієнтури.

Відразу після влаштування до них на роботу (без трудової, без договору) відчув на собі наїзди від керівника Возгоменчук А. М., яка була на той час вагітною, як виявилося. Вагітність Алли відіграла значну роль у моєму працевлаштуванні, бо треба було знайти хоч когось, щоб піти у декретну відпустку. Разом із збільшенням живота збільшувалися і наїзди. На жодному із попередніх місць роботи у мене не було конфліктів із керівництвом і жодна робота ще не вганяла мене так сильно в депресію. Вважаю, що Алла та її чоловік Сергій відносяться до працівників неправильно. Це виявляється у наїздах за будь-який "прокол" і повній відсутності мотивації працівників. Ця думка не тільки моя, а й тих людей, що працювали там зі мною, але звільнилися раніше, бо більше люблять себе і не дають на собі їздити. Я ж тримався тих 3000 грн як міг, щоб не здохнути з голоду і оплачувати житло. Через деякий час мене перевели на роботу зі сайтом, але насправді це означало, що я маю робити всього по трохи. Ніхто нічого про сайти не розуміє, сайт не був до кінця зроблений, бо "Профітулс" посварилися з виконавцем. Тому я той сайт доводив до якогось нормального вигляду, щоб хоча би була можливість його нормально заповнювати товарами, не ловлячи глюки. Також керівництво взяло ще одного виконавця для написання модуля синхронізації цін на сайті з базою 1С, та виконавець взяв кривий неробочий БЕЗКОШТОВНИЙ плагін і цим заробив собі на хліб з маслом. Моє ж рішення було готове і виконувало свої задачі по синхронізації цін "на ура", але завдяки політиці "батога без пряника" я не отримав за це нічого. Не маючи великого досвіду, не витрачаючи кошти фірми і працюючи за смішну суму, я зміг вивести сайт на перші сторінки пошуковиків і залучити до півсотні відвідувачів на день, що є досить багато для місцевого магазину інструменту. Керівництву грошей все мало, чоловік Алли хоче "лєксус новий в целофані" — "Ігор, сайт не приносить грошей". Тим часом люди заходять на сайт, йдуть в розділ "Контакти" і дзвонять. На мої пропозиції, що можна зробити із сайтом для покращення його роботи, ніхто не реагував. Зате я ланцюги для бензопил заточував. Робоче місце — побитий ноутбук фірми Asus із 14" нерідним синім екраном в майстерні, де зимою дуже холодно, реве промислова витяжка, пахне бензин і стукають молотком.

Прийшла весна, а потім літо. Душа хоче змін і грошей, радості. Тіло хоче гуляти і їсти. Тому я нарешті знайшов нову роботу, де більше платять і не знищують морально. Як тільки збирався звільнитися з "Профітулс", мене самі звільнили. Мені вже було все одно, я вже сидів на новому робочому місці. Зарплату за попередній місяць "Профітулс" віддали, а ще 1500 за половинку червня не захотіли віддавати, мотивуючи це тим, що віддадуть тоді, коли вони знайдуть нового працівника (ха-ха, за 120 доларів) і щоб я того працівника навчив. Прийшов серпень, ніхто грошей не віддає і не збирається. Хай за 1500 гривень Алла піде на курси для керівників "Мотивація працівників".

Вагітна Алла пішла в декрет за три дні до пологів і вийшла з нього разом з малою дитиною через кілька днів після роддому, бо так боїться за свій магазин. Переживає, щоб нічого не вкрали і не "хімічили". Видно думає, що всі люди такі ж, як вони.

Якщо влаштуєтеся у "Профітулс", вас будуть "кохати" за нестачі та невідповідності по складу, зроблені самим керівництвом під час всяких оборудок і махінацій. Інвентаризація у магазині — справжнє пекло. Будьте готові під пильним контролем шукати речі, котрих не існує. Думайте, куди подітися, якщо "пропаде" бензопилка. Порівнюючи із попереднім місцем роботи, маю лише одне слово — "бардак".

Керівництво продає інструмент із несанкціонованими знижками (не дотримуються цінової політики Stihl, Viking, Bosch, Makita, Metabo), не бояться працювати з "відкатами", в рази занижують дохід у звітах. Це роблять всі в Україні, але ж не так сильно.

Також у магазині нема туалету, тому будьте готові ходити у засцяний циганами і привокзальним бидлом туалет ТЦ "Скриня".

Адреса: Львів, вул. Смаль-Стоцького, 1 (за ТЦ "Скриня").
Телефони: 0322530343, 0676737535, 0673733567.
Сайт http://profitools.lviv.ua/. Вже кимось трохи понищений, але ціни так і залишилися такими, як я їх встановив. Свою програму для опрацювання прайсів тепер не віддам, поки не заплатять те, що винні.

Багато не дописав, бо й так оповідання вийшло велике...
2016-08-18 00:34:50
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: