Компания Телесистемы Украины: информация, отзывы о работодателе Телесистемы Украины


Отзывы о компании  Телесистемы Украины

Компания Телесистемы Украины

Ukrainian Telesystems

Киев, Украина
Компанія Телесистеми України працює на українському телекомунікаційному ринку з 1996 року. На сьогодні Компанією створена власна цифрова мережа зв"язку, яка побудована з використанням новітніх технологій, що дозволяє надавати корпоративним і приватним користувачам широкий спектр телекомунікаційних послуг:

- Підключення до мережі Інтернет
- Передача даних. Організація віртуальних приватних мереж
- Телефонія
- Послуги для Банківських установ
- Телебачення
- Послуги системної інтеграції

Стратегія Компанії Телесистеми України спрямована на довгострокову взаємовигідну співпрацю з клієнтами, тому телекомунікаційні рішення від Компанії базуються на індивідуальному підході, якості послуг та гнучкій ціновій політиці.
У число клієнтів Компанії входять великі державні установи, закордонні представництва в Україні, відомі будівельні організації, банки, фінансові установи та страхові компанії, промислові та торгівельні організації, а також оператори зв"язку, Інтернет-провайдери та домашні мережі.

Отзывы о работе в Телесистемы Украины

Гость (Экономисты)

Присоединяюсь к негативным отзывам. На техподдержкеТелесистемы Украины настойчиво утверждают что проблемы с роутером, при том что все соседи на этаже без интернета уже неделю. И подобное длиться с периодичностью каждые 3 месяца. Устали бороться, будем искать другого провайдера. компания вообще не ценит своих клиентов. Пользуемся их услугами с 2012 года. Достаточно.......
2018-03-23 15:46:21

Гость (Экономисты)

Самый ужасный провайдер, хуже может быть только интернет по модему. Постоянные обрывы, зависания, и просидания, не Тв нормально посмотреть не по скайпу поговорить, про онлайн игры вообще молчу
2016-12-26 14:37:17
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: