Компания ARCE contact centet: информация, отзывы о работодателе ARCE contact centet


Отзывы о компании

Компания ARCE contact centet

Ровно, Украина

Отзывы о работе в ARCE contact centet

Ксенія (Маркетологи / Специалисты по PR)

ARCE contact center — це міжнародна українська компанія з філіалами в багатьох європейських країнах та країнах СНД. При прийомі на роботу HR-менеджери пояснюють систему оплати праці, умови подання графіку роботи та дисциплінарні норми. Працевлаштування у нас офіційне! Оплату за навчання Ви отримуєте через місяць після допуску на проект. В компанії жодного разу не було затримок з виплатою зарплат! Кошти за період лікарняного НЕ МОЖУТЬ «згоріти» і виплачуються згідно акту виконаних робіт, якщо Ви принесли лікарняний лист. Щодо чистоти: на щоденній основі прибиральниці проводять генеральне прибирання усіх приміщень в офісі та слідкують за витратними матеріалами. Окрім цього в компанії працює IDEABox — електронна скринька побажань та пропозицій від співробітників. Будь-хто може залишити свої зауваження/пропозиції, які розглядатимуться керівництвом та в обов’язковому порядку буде надано зворотний зв’язок по запиту. Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо специфіки роботи нашого кол-центру — пишіть на е-мейл pr@arce.com.ua.
2017-04-12 17:20:17

Гость (Уже уволен)

БУДЬТЕ УВАЖНІ !!!

Ця гнила фірма добралася до м. РІВНОГО. Тут вона називається АRCI. Обіцяють зарплату 3500 грн, насправді - 2500 грн. Діє система "штрафів", "чорна бухгалтерія", зарплата "чорним налом", яку постійно затримують. Гроші за навчання якщо й отримаєте, то через півроку. В офісі тепло, проте брудно, душно (вентиляція не розрахована на таку кількість людей), мила немає, води також. Працювати будете по 8-10 год. на добу !!!
Робота неофіційна, всі контракти - фуфло, та не мають ніякої цінності. Ніякого соціального пакету немає !!! Якщо захворієш, на роботу можеш не повертатися, а попередньо зароблені гроші "ЗГОРЯТЬ" !!!
2016-12-30 11:27:24
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: