Компания Direct-Call: информация, отзывы о работодателе Direct-Call


Отзывы о компании

Компания Direct-Call

Винница, Украина

Отзывы о работе в Direct-Call

Катя (Секретари / Офис менеджеры / Операторы)

Працюю в цій компанії уже майже 2 роки. Навчання проходить по різному в залежності від проекту і від майбутнбого оператора. Розжовують усі ази.
Усі СВ та ТЛ лояльні до своїх спеціалістів, які не косячать, не лукавлять, не придумують собі лікарняні. А працють на результат і показують, що не хочуть довго сидіти в операторах, а хочуть рости вище.
Графік. Наприклад, я мама. У мене 4-річна дитина. А це часті простудні хвороби, і дзвінки з садочку "Прийдіть сьогодні раніше заберіть". Ніколи не виникало проблем підійти до СВ і сказати, що необхідно піти раніше. Керівництво дійсно людяне. Так що мамочки, можете іти працювати сміливо в Діректколл і не лякайтесь негативних відгуків. Що стосується зарплати. Що заробила, те получила. Постаралась в цьому місяці краще, показала клас - отримала відповідно ще й класний бонус до з/п. Не старалась - отримала з/п + мінімальний бонус. Моя з/п в моїх руках, якто кажуть. З/п дають вчасно, інколи навіть раніше ніж очікуєш.
Просто потрібно розуміти, що робота оператором так ж само відповідальна як робота лікарем, вчителем, юристом. І якщо ви прийшли працювати то працюйте на совість і вчіться працювати в колективі, спілкуватися з людьми. Адже цей досвід дійсно безцінний і знадобиться Вам, навіть якщо Ви будете працювати в іншій компанії.
2017-01-09 23:04:49
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: