Компания Тов галтрейд іф: информация, отзывы о работодателе Тов галтрейд іф


Отзывы о компании

Компания Тов галтрейд іф

Ивано-Франковск, Украина

Отзывы о работе в Тов галтрейд іф

1-10 из 11 < 1   2  

ГостьNatalia (Торг. предст., супервайзеры, мерчендайзеры)

Пропрацювала в компанії Галтрейд 2,7 роки. Звільняюсь тимчасово, бо декрет. З радістю повернусь сюди знову! На кожній роботі перші 2-3 місяці важко, бо великий потік нової інформації, знайомств і т.д. Хороші керівники, справді дружня команда, круті відпочинки, велика зарплата. За цей час багато бачила і чула хто як працює і чому звільняється. Лінуйтесь писати погані відгуки, а не працювати!)
2018-05-16 15:32:37

Гость (Торг. предст., супервайзеры, мерчендайзеры)

Працюю на фірмі 3 роки. Перед тим як сюди йти, мені знайомі говорили - та не йди туди, там важко, з/п вчасно не платять, штрафують, та ти гониш.... Я нікого не слухала, пішла і попробувала працювати - і не жалію. Якщо відповідально ставитись до своєї роботи, нехалявити - то все получиться. І тоді будеш отримувати задоволення від роботи і від зарплати.
2017-10-09 11:54:47

Гость (Торг. предст., супервайзеры, мерчендайзеры)

Працюю на фірмі 3 роки. Перед тим як сюди йти, мені знайомі говорили - та не йди туди, там важко, з/п вчасно не платять, штрафують, та ти гониш.... Я нікого не слухала, пішла і попробувала працювати - і не жалію. Якщо відповідально ставитись до своєї роботи, нехалявити - то все получиться. І тоді будеш отримувати задоволення від роботи і від зарплати.
2017-10-09 11:53:41

Юлія (Торг. предст., супервайзеры, мерчендайзеры)

Читаю і дивуюсь людям.Багато чого поганого пишуть про фірму Галтрейд,але як то вже всі знають,що всім не вгодиш! Ті люди,тобто колеги,які працюють віддано, старанно та давно в цій компанії і які за своє старання та працю отримуюють велику зарплату, такі речі Ніколи не стажуть за цю фірму,і я одна із них,бо працюю тут уже більше 1,5 років і кожного разу отримуючи зарплату набираюся сил і працюю з стимулом дальше ,бо знаю ,що за таку працю матиму гарну зарплату. А на такі погані відгуки про компанію здатні тільки лінтюхи,які хочуть на роботі не напрягатися,відпочивати та отримувати величезну зарплату,а в кінці ще й дивуватися чому в нього за його "працю" така зарплата і тут уже автоматично фірма стає найгіршою і він замість того, щоб старатися заробити високу зарплату та ще +винагороду за старання знову ліниво сидить та обсирає компанію. Запам"ятайте,що для того,щоб фірма була хорошою для вас з великою зарплатою яку ви так хотіли,потрібно працювати! Працюючи в цій фірмі стільки часу і бачивши не один десяток випадків, коли людина плідно працювала та заробляла за 1 міс. таку зарплату, що закордон і близько не згадувала. Тому смішно зараз читати ці погані відгуки від так званих "роботящих" працівників. Гроші з неба нікому не падають, їх потрібно заробляти!!!
2017-08-24 15:35:55

Ольга (Торг. предст., супервайзеры, мерчендайзеры)

Нормальна компанія, де можа заробляти велику зарплату, немаючи досвіду роботи. Працювала тут торговою майже рік, звільнилась по сімених обставинах. На початку було важко, були затримки на маршруті, але коли брала з/п, то розуміла що воно того вартує.
2017-08-23 22:00:41

Фанат (Экономисты)

Що тут пишуть..

Нормальна фірма... Полічіться перед тим, як таку фігню писати.
2017-08-20 09:00:17

Гость (Экономисты)

на цій фірмі ви отримаєте досить хороший досвіт,а ще плюс,що після Галтрейду на роботу беруть на 2-3-й день стажування,або взагалі без нього,просто по співбесіді.
2017-08-20 08:58:56

Гость (Экономисты)

Всі хто тут залишає свої відгуки в якійсь мірі тай праві.Я там працювала,правда на довго не вистачило сил.Робота на Галтрейді дуже виматує й не залишає практично вільного часу,проте там й спавді можна заробити досить таки непогані гроші,просто потрібно працювати,а не валяти дурака.В даному випадку все,що ти заробив,то все твоє.Зарплату затримують тільки в тому випадку,якщо в тебе дебет перевищує норму,але як тільки ти його приводиш в порядок так отримуєш її в повному обсязі.Щодо штрафів,то це капець як бісило,але ж з іншої сторони,торговий представник - це лице компанії,і він завжди має мати пристойний вигляд.На офісі потрібно бути не з 06:00,а 07:30(якщо ви тільки не являєтесь якимсь бренд керівником).Як на мене то самим важким є стажування,бо як в моєму випадку я проходила його з торговим,що працював по області,й не раз поверталась дуже пізно додому,проте коли закінчила стажуватись працювала торговим по місту.Можу сказати про цю фірму тільки те,що якщо ви дійсно хочете швидко заробити досить пристойні гроші й маєте стальні нерви(бо в торгівлі це невід"ємна частина),то можете сміло йти до них.В будь якому випадку на цій фірмі ви отримаєте досить хороший досвіт,а ще плюс,що після Галтрейду на роботу беруть на 2-3-й день стажування,або взагалі без нього,просто по співбесіді.
2017-08-20 08:57:10

Фанат (Экономисты)

Єбать тут хуйню пишуть я працюю 2роки за останніх пів року зарплата нище 9000 непадала, .
2017-08-20 08:55:49

Юра (Менеджеры по сбыту, закупкам)

Прошу всіж тих кому цікаво, не звертати уваг и на мій попередній вфдгук про дану компанію, оскільки це яскравий приклад того, як в наш час проходить модерація відгуків (ніяк, аублікують абсолютно все без жодних доказів і попередніх перевірок). В даному випадку даний роботодавець став небажаною жертвою "копіпасних" відгуків.
Адміністрація даного сайту проігнорувала прохання про видалення відгуку, оскільки кожний відгук це - дбільшення популярності сайту. По факту - користі від цього читачі не отримають, а істинна правда замовчана.
Відношення до даної компанія я не мав, не маю, і мати не буду.
2017-08-10 10:27:13
1-10 из 11 < 1   2  
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: