Компания Hegen Group Ukraine: информация, отзывы о работодателе Hegen Group Ukraine


Отзывы о компании

Компания Hegen Group Ukraine

Львів, Украина

Отзывы о работе в Hegen Group Ukraine

Гость (Переводчики)

Працювала в даній компанії 8 місяців як менеджер інтернет-магазину. Робота цікава, не завжди легка, але дуже динамічна і активна. Багато дзвінків, багато спілкування з клієнтами, багато документації. Платять вчасно і платять досить добре. Керівник молодий, відповідно знайти з ним спільну мову досить легко. Колектив хороший, з деякими спілкуюся досі. Нічого поганого сказати про компанію не можу.
2018-02-04 14:05:31

Олена (Продавцы, продавцы-консультанты, товароведы)

Спочатку кілька слів про самого директора, ім’я його на О. Це людина дуже труслива, яка ніколи не тримає свого слова, якщо сьогодні він говорить вам одне, це зовсім не означає, що так буде насправді. Його цікавлять лише гроші, а не ваша успішність, ви потрібні йому лише тоді, коли заробляєте, якщо ж ні, вас попросять на вихід. Зарплатню можуть виплатити, а можуть і ні, оскільки інтереси фірми важливіші всього. А зарплатня звісно в конвертах, офіційно лише мінімалка, а далі як повезе, про слово справедливість там згадувати не варто. Це керівник з маленької букви, насправді нічого не знає про роботу своєї компанії, йому і не треба, він зароблятиме на вас стільки грошей, що решта йому байдуже. Отже, як підсумок, брехливий, ненадійний, трусливий, і навіть більше подібний на дівчинку, ніж на чоловіка.

Наступна супервайзер, на ім’я Ж. Дівчинка, насправді, особливо нічого не робить, чайку поп’є, фільм подивиться, але на вас накричати завжди встигне, тому що всі невпевнені в собі люди так роблять, вона прийшла туди зі всіма, мови навіть не знала добре, але вважає що вона щось собою представляє, це не так, вона абсолютно нічого там не вирішує, тому сміливо можете сказати їй кілька приємних слів.

Наступне це сама робота. Перелік обов’язків, які вам назвуть, це лише частинка, на вас навалять все що можна, і все, на що ви погодитесь, прикриваючись, що такої зарплатні ніде немає, але повірте, і умов таких ніде немає також. Це робота фактично з грошима, якщо фірма втратить, думаю не варто говорити, хто буде платити. Звісно працівники.

Якщо вам цікава робота, на якій вам не потрібна самоповага і вільний час, можете сміливо іти. Якщо все ж таки підете, вимагайте офіційної ставки, чітких обов’язків, все на папері, не довіряйте жодному слову. Там є лише хі-ха, але ніж зі спини витягати таки прийдеться. Нічого хорошого про колектив також сказати не можу.

2017-09-07 10:32:43
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: