Компания Новая Почта: информация, отзывы о работодателе Новая Почта


Отзывы о компании

Компания Новая Почта

Новая Почта, novaya poshta

Сумы, Украина
 Компанія «Нова Пошта» почала свою діяльність з 2001 року. Вже більше п’яти років ми пропонуємо своїм клієнтам зручну, доступну, та якісну послугу - кур’єрська доставка вантажів та кореспонденції по Україні за технологією «від дверей до дверей». За цей час «Нова Пошта» є одним із перших операторів на ринку експрес-перевезень, яка здійснює повний комплекс послуг з доставки документів та вантажів. «Нова Пошта» постійно розширює географію своєї діяльності зараз нараховує 32 діючих представництв та 120 міст доставки. Завдяки оперативності та надійності у виконанні замовлення ми надаємо високий рівень кур’єрського сервісу.Компанія «Нова Пошта» використовує більше 30 одиниць автомобільного транспорту. На міжміському сполученні використовуються виключно машини іноземного виробництва “MAN”, “MERCEDES”, “VOLVO”, “VOLKSWAGEN”.Найважливішою ланкою між відправником та отримувачем є співробітники ТОВ «Нова Пошта». Загальний штат співробітників налічує понад 550 осіб, які відрізняються високою кваліфікацією і дозволяють нам забезпечити максимально ефективне та корисне рішення всіх проблем наших клієнтів, пов’язаних з доставкою вантажу або кореспонденції.Багаторічний досвід роботи чудова взаємодія підрозділів компанії, висока кваліфікація персоналу, індивідуальний підхід до кожного клієнта, дозволяють нам забезпечити максимально ефективне та корисне рішення усіх проблем наших клієнтів, пов’язаних з доставкою вантажу та кореспонденції.

Отзывы о работе в Новая Почта

Гость (Экономисты)

Моя коллега попросила меня написать о том, что я думаю о компании в которой работаю. И знаете что - свою работу АБАЖАЮ.Не скажу что радуюсь каждому дню так как есть и запары но в целом все замечательно!
2017-12-20 22:24:29

Катя Евдакова (Бухгалтеры)

Приятная компания с приятными людьми и достойной зарплатой. Еще ни на одном рабочем месте меня так все не устраивало. Я считаю, что мне повезло с работой и коллективом.
2017-12-20 22:18:30

Мирослава (Менеджеры по рекламе)

Сотрудничаем с Новой Почтой уже не первый год, на договоре. Совместной работой довольны, за прошедшее время Новая Почта нас ни разу не подводила, все возложенные на себя обязанности выполняет исправно, + качественно. Пробовали как то с интаймом подружиться, но они и рядом не стоят по качеству услуг, как мы убедились. Так что если нужен партнер по перевозком - то это только к Новой Почте.
2017-12-14 22:09:36
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: