Компания Новая Почта: информация, отзывы о работодателе Новая Почта


Отзывы о компании

Компания Новая Почта

Новая Почта, novaya poshta

Кривой Рог, Украина
 Компанія «Нова Пошта» почала свою діяльність з 2001 року. Вже більше п’яти років ми пропонуємо своїм клієнтам зручну, доступну, та якісну послугу - кур’єрська доставка вантажів та кореспонденції по Україні за технологією «від дверей до дверей». За цей час «Нова Пошта» є одним із перших операторів на ринку експрес-перевезень, яка здійснює повний комплекс послуг з доставки документів та вантажів. «Нова Пошта» постійно розширює географію своєї діяльності зараз нараховує 32 діючих представництв та 120 міст доставки. Завдяки оперативності та надійності у виконанні замовлення ми надаємо високий рівень кур’єрського сервісу.Компанія «Нова Пошта» використовує більше 30 одиниць автомобільного транспорту. На міжміському сполученні використовуються виключно машини іноземного виробництва “MAN”, “MERCEDES”, “VOLVO”, “VOLKSWAGEN”.Найважливішою ланкою між відправником та отримувачем є співробітники ТОВ «Нова Пошта». Загальний штат співробітників налічує понад 550 осіб, які відрізняються високою кваліфікацією і дозволяють нам забезпечити максимально ефективне та корисне рішення всіх проблем наших клієнтів, пов’язаних з доставкою вантажу або кореспонденції.Багаторічний досвід роботи чудова взаємодія підрозділів компанії, висока кваліфікація персоналу, індивідуальний підхід до кожного клієнта, дозволяють нам забезпечити максимально ефективне та корисне рішення усіх проблем наших клієнтів, пов’язаних з доставкою вантажу та кореспонденції.

Отзывы о работе в Новая Почта

Миша (Водители / Грузщики)

работал водителем со своей машиной, ниче работа, платят нормально по меркам Украины и в таком секторе, и белая зарплата же, что тоже очень неплохо. Под праздники, конечно, бывало напряжно, но в целом все нормально. рекомендовать могу
2018-08-01 23:00:31

Гость (Логистика / Склад)

Работал на сортировочной станции, все ок, проблем с началсьтвом не было, сотрудниками тоже (все дружные были, отличные ребята), по нагрузке - терпимо, бывало сложнее, бывало проще, но в целом нормально. Запрплата вовремя, в отпуск пускали, больничный тоже без проблем. В целом я доволен таким опытом.
2018-05-02 17:02:34

Роман Мирошниченко (Маркетологи / Специалисты по PR)

Работали с НП, отличная компания, помогли нам сильно в рассылке призов, две сотни коробок было - ни одну не потеряли. Молодцы, репект!!
2017-12-23 21:46:36

Егор (Экономисты)

Работаю оператором новой почты. Все нравится. Гибкий график работы з/п тоже вполне себе норм.
2017-12-18 22:07:26

Ирина (Продавцы, продавцы-консультанты, товароведы)

Не знала, что они сотрудничают с алиэкспресс, и недавно была приятно удивлена, когда мне позвонил курьер новой почты и сообщил, что у него моя посылка с алиэкспресс и он мне ее доставит на дом! Не нужно было идти на эту проеденную молью укрпочту и стоять там в бесконечной очереди к никуда не спешащей бабушке! Просто сидишь дома, и тебе всё приносят! Спасибо, Новая Почта, что вы есть! Забирайте уже у укрпочты все посылки!)))
2017-12-15 21:51:04
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: