Отзывы о компании Украинский Бизнес Консалтинг

Компания Украинский Бизнес Консалтинг

Український Бізнес Консалтинг, Ukrainian Business Consulting

Львов, Украина
  Компания Украинский Бизнес Консалтинг (Украинский Бизнес Консалтинг) - предоставляет широкий спектр услуг, среди которых:
 • юридические;
 • финансовые;
 • управленческие;
 • переводческие услуги;
 • услуги таможенного декларирования;
 • рекрутинговые услуги;
 • услуги в сфере недвижимости;
 • уроки английского и немецкого языка;
 • тренинги;
 • семинары.

Мы работаем быстро и оперативно, для того чтобы обеспечить нашим клиентам сервис наивысшего уровня.


Отзывы о работе в Украинский Бизнес Консалтинг

Гость (Веб-мастера, веб-дизайнеры)

Нікому нічого вони вже не віддадуть, бо навіть за телефони заборгували і немають з чого оплатити.
2010-07-14 15:05:16

Гость (Бухгалтеры)

поділіться інформацією про долю компанії. Мабуть "бізнесменів" вже намає в Україні, повтікали від боргів?
2010-05-05 14:34:23

Гость (Журналисты)

Про що Ви тут, шановні, пишете. Не оправдовуйтеся, а краще виплатіть ех-працівникам заробітну плату. Давайте не будемо говорити про порядність того чи іншого працівника, а просто віддайте нам належне, адже ми не РАБИ для європейської компанії, а [вырезано] не рабовласник, щоб безкоштовно виконувати нами роботу. 
Коли йшлося про розрахунок майном (комп'ютери наприклад), то нікому з тих хто звільнявся не дали жодного, а потім наліво-направо розпродали все, а гроші де?
Тому про порядність з боку керівництва говорити важко, та й про так звану ЄВРОПЕЙСЬКІСТЬ компанії також. 
Бажаю Вам успіхів у Вашому процвітаючому бізнесі. Може якраз колись віддасте належні мені гроші.
2010-03-03 15:45:22

Гость (Переводчики)

Шановні екс-працівники компанії! Насолоджуйтесь та смакуйте плітки про стан речей у компанії на сьогоднішній день скільки завгодно! Проте реальної інформації про становище компанії, кількість працівників та інше ви у будь-якому випадку не отриматеєте та не дізнаєтесь. Не марнуйте свого часу в мережі Інтернет на такі дурниці, якими ви заповнюєте простір на цьому сайті! Витрачайте ваш ВІЛЬНИЙ без роботи час на щось корисніше :)  
 
2009-11-26 16:23:53

Гость (Веб-мастера, веб-дизайнеры)

Компанії прийшов кінець. Працівників немає, клієнтів також, податків не платять, переховуються від податківців та правоохоронних органів. 
Респект за наміри втримати лице компанії, але це марно. Краще не писати нічого ніж такі нісенітниці про лояльність власника та чудові умови праці.
2009-11-25 17:04:30

Гость (Консультанты)

Доброго дня усім! Працюю на ПП "Український Бізнес Консалтинг" з моменту його заснування. Що можу сказати - підприємство відповідає високим ЄВРОПЕЙСЬКИМ стандартам і що стосується обслуговування клієнтів і у внутрішній своїй структурі. Підприємство практикує безкоштовне харчування для своїх працівників, виключно офіційне працевлаштування та офіційну заробітну плату працівникам, робочий графік є досить зручним (з 9.00 до 17.00). Керівництво завжди вирізнялось надзвичайно лояльним ставленням та розумінням до працівників, особливо до тих, в кого є діти. Про якість обслуговування клієнтів на мою думку варто питати у компаній, з якими ми працювали. Ніколи, підкреслюю - ніколи, не обіцяли клієнту виконати роботу, якщо знаємо, що вконати її не можемо.
Мені прикро, що люди, яким не вдалося втілити в життя свої особисті амбіції на цьому підприємстві, зараз виливають цей необгрунтований та неправдивий бруд на підприємство. Зайвий раз переконуюсь, що потрібно запровадити "український" стиль управління та ставлення до підлеглих і мабуть тоді ніяких скарг та невдоволень не виникатиме :) 
А "непорядними" я б не поспішала нікого називати, оскільки за весь час роботи лицемірства та непорядності від "порядних" працівників ми надивились достатньо! 
Успіхів усім!  
2009-10-02 01:45:04

Гость (Экономисты)

Працювала там... Непорядні люди. Юристами, бухгалтерами, перекладачами, менеджерами по персоналу  зараз там працюють двоє людей - СУПЕР " професіонали"... Не платять того, що обіцяють при прийнятті на роботі.
2009-09-30 21:34:43

Гость (Юристы / Адвокаты / Нотариусы)

Компанія " Український Бізнес Консалтинг" ( http://ubc.as/ ), офіс якої знаходився на вул. Городоцькій, а тепер підпільно працює на вул. Кн. Романа позиціонує себе, як компанія з іноземним капіталом, та компанія, що працює лише з іноземним клієнтом. Власник - датський бізнесмен-[вырезано], який дурить не лише працівників а й клієнтів. На працівниках реалізовує свої рабовласницькі замашки, всім своїм відношенням показує зневагу до людей. В компанії заведено читати пошту працівників, а як недавно стало відомо - і клієнтів також.
Директором в компанії працює його дружина (25 років, вчитель англійської мови), головною по кадрах - краща подруга дружини, головним фінансовим директором - довгонога [вырезано] брюнетка (" для роботи з клієнтами та організації їх вільного часу")
Дуже часто починають працювати над проектом ще до підписання офіційних контрактів, а коли виясняється, що клієнт такого не замовляв, і ще не вирішив чи хоче взагалі - обливають клієнта брудом, а люди, які робили роботу - залишаються без оплати...
2009-09-17 09:48:37
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: