Компания Элит Стар: информация, отзывы о работодателе Элит Стар


Отзывы о компании

Компания Элит Стар

Хмельницкий, Украина

Отзывы о работе в Элит Стар

Гость (Страхование)

Раніше ці "комерсанти" бігали по квартирам і офісам пропонували сумнівні товари і придумані ж ними БАДи, зараз вони також рухаються у Європу)) Пропонують ніби роботу, ну і ти маєш у них купить для себе ці товари. Поотім вже ти "даєш" комусь роботу і впаруєш їм цей хлам, ну і отримуєш відсотки... Беруть усіх, тіпо після співбесіди ввечері тобі телефонують і повідомляють радісну новину що ти пройшов їхній кастинг))... Чотири дні стажування по 2 години (де кожен буде розказувать що іде в діснейленд, а зараз він приїхав з Турціїї, ну і інших бред) ... на день третій виявляється що це не "еліт стар" а TIENS, і навіть у них у Києві є офіс - ось які вони сУрЙозні... На четвертий день покажуть і прєдводітелей цієї шайки - Артурчика і Зойку. Ну і чергова слізна сповідь про важке дитинство, неповноцінну сімю (що яскраво підтверджується манерою спілкування) і про щасливе буття зараз, ну і звісно про поїздку в діснейленд. Вся ця шайка не місцеві, якраз зараз йде масований обман з "наймом" на роботу, формування осередку цієї шайки в нашому місті. Якщо хочете бути обманутим і брехню та обман зробити своєю професією то когось може й зацікавити.
2018-07-03 20:48:01

Гость (Экономисты)

ахвотано шо за фірма бугалтерские дела
2018-05-16 12:55:51

Игорь (Консультанты)

Та же самая история.что и у ,,Гостя,,.пенсионеры,студенты .стажировка 4 дня.берут всех подряд без разбора.хорошо себя чувствуют только начальники .а все остальные это муссор .
2018-03-28 15:24:32

Гость (Уже уволен)

А чи ви займаєетесь?
Яка юридична адреса?
Форма власності?
ЄДРПОУ?
Юлія Ви говорити про ФАТКИ а самі нічого не надали... Дивно якось....
Не має ніякої конкретити....
Жодних фактів....
2018-03-09 19:08:24

Юлія (Руководители отделов)

Працюю фактично 2 роки, у мене дороший дохід, зручний графік, дружні відносини із своїм керівником, і я обожнюю колектив офісу Еліт Стар.
З представництвом у 2017 році, у травні місяці, літали з колективом на відпочинок у Туреччину(Анталія, містечко Сіде), і ось 27-28 квітня ми летимо на відпустку у Єгипет.
Хтось може писати багато негативу, але якщо так розібратись, то у любому підприємстві є негативні відгуки, і є просто думки людей, а є ФАКТИ!
Якщо у когось виникають запитання, то можете звернутись ось за цим номером 0680172236 (мене звуть Юлія), буду рада допомогти.
2018-03-04 13:31:09

Гость (Консультанты)

Еліт Стар | Элит Стар | Elit Star Свого часу шукав сам але не знайшов ніякої інформації про них ніде у інтернеті, тому залишу своє бачення сам). Фактична адреса м.Хмельницький, просп. Миру 94 / Б (3 підїзд, будинок з жовтими балконами) Відрізняються агрессивною рекрутинговою політикою, активно шукають нових людей. Є реклама на OLX, по місту бачу багато об'яв, роздають листівки у центрі, та прохідних місцях. В рекламі пропонують роботу на хороших умовах у комфортному офісі для студентів, активних пенсіонерів, та молоді. Насправді одна з МЛМ - дистрибюторських компаній, які виживають тільки з постійного притоку нових адептів. Запрошують на співбесіду, кажуть що робота у гуртовій компанії (харчові продуки, споживчі товари т.і.). Беруть УСІХ. Пропонують пройти навчання 4 дні. Мене вистачило на 3 дні. Насправді це МЛМ компанія "Тяньшань"? (Tean) - продаж БАДів та масажерів з недоказаною ефективністю. Пропонують роботу новачкам у пошуку нових рекрутів для масимально великого охвату. При цьому вводячи ще більше людей в оману. Бо ніяких гуртових продаж немає, а є введення в оману. Тому якщо цінуєте свій час, то не рекомендую мати з ними справ. З повагою.
2018-02-16 15:22:48
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: