Компания Галтрейд ІФ / Galtreid IF: информация, отзывы о работодателе Галтрейд ІФ / Galtreid IF


Отзывы о компании

Компания Галтрейд ІФ / Galtreid IF

Ивано-Франковск, Украина

Отзывы о работе в Галтрейд ІФ / Galtreid IF

1-10 из 42 < 1   2   3   4   5  

Гость (Торг. предст., супервайзеры, мерчендайзеры)

Працюю ТП більше 2-х років. Високий заробіток в стабільній компанії - це все що мені потрібно. Своєю роботою я задоволений!
2020-02-18 12:21:41

ГостьNatalia (Торг. предст., супервайзеры, мерчендайзеры)

Пропрацювала в компанії Галтрейд 2,7 роки. Звільняюсь тимчасово, бо декрет. З радістю повернусь сюди знову! На кожній роботі перші 2-3 місяці важко, бо великий потік нової інформації, знайомств і т.д. Хороші керівники, справді дружня команда, круті відпочинки, велика зарплата. За цей час багато бачила і чула хто як працює і чому звільняється. Лінуйтесь писати погані відгуки, а не працювати!)
2018-05-16 15:25:56

Надія (Торг. предст., супервайзеры, мерчендайзеры)

Працюю торговою в даній компанії близько року. Нехочу сказати що це легка робота, але вона того вартує.
По-перше, це цікава робота. Кожного дня спілкуєшся з різними людьми. На роботі є багато хороших людей, заради яких хочеться вставати зранку і приходити в офіс.
По-друге, тут є можливість заробити непогані гроші в теперішній час. Скільки працював, те і отримав.
А по-третє тут хороші керівники, які з розумінням відносяться до тебе. Якщо є проблема на маршруті, допоможуть вирішити.
Приєднуйтесь)
2017-12-29 15:33:28

Гость (Торг. предст., супервайзеры, мерчендайзеры)

Працюю в компанії другий місяць і хочу сказати що роботою задоволена. Приємний дружній колектив, розумні керівники, завжди допомагають при потребі. Спочатку важко було, оскільки це перша робота. Але воно того варте, розумієш це тоді коли отримуєш зарплату. Тому якщо хочете заробляти непогані гроші, приєднуйтесь!)
2017-11-13 17:46:43

Гость (Торг. предст., супервайзеры, мерчендайзеры)

Працюю на фірмі 3 роки. Перед тим як сюди йти, мені знайомі говорили - та не йди туди, там важко, з/п вчасно не платять, штрафують, та ти гониш.... Я нікого не слухала, пішла і попробувала працювати - і не жалію. Якщо відповідально ставитись до своєї роботи, нехалявити - то все получиться. І тоді будеш отримувати задоволення від роботи і від зарплати.
2017-10-09 11:51:22

Ольга (Торг. предст., супервайзеры, мерчендайзеры)

Нормальна компанія, де можа заробляти велику зарплату, немаючи досвіду роботи. Працювала тут торговою майже рік, звільнилась по сімених обставинах. На початку було важко, були затримки на маршруті, але коли брала з/п, то розуміла що воно того вартує.
2017-08-23 21:59:13

Олександр (Экономисты)

Працюю на фірмі більше року і повністю задоволений роботою. Керівники завжди допоможуть, якщо є якісь питання в роботі, дружній колектив, проводяться різноманітні корпоративи за рахунок фірми. Зарплату я завжди отримую вчасно, ніколи не було затримок. Є великий плюс в тому, що немає обмеження по зарплаті, як працював цілий місяць, так і отримав. Я в щоці з цих коментарів, що тут пишуть, якщо ви не лінтюхи, хочете заробляти нормальні гроші, не читайте коментарі, а йдіть і працюйте!)
2017-08-21 11:58:48

Ваня (Торг. предст., супервайзеры, мерчендайзеры)

Що тут пишуть..

Нормальна фірма... Полічіться перед тим, як таку фігню писати..
2017-08-10 12:44:58

Гость (Торг. предст., супервайзеры, мерчендайзеры)

Що тут пишуть??
Нормальна компанія,то шо рано вставати... Пацани полікуйтесь перед тим ,як пишете, таку фігню..
2017-08-10 12:38:45

Юрій (Торг. предст., супервайзеры, мерчендайзеры)

Прошу всіж тих кому цікаво, не звертати уваг и на мій попередній вфдгук про дану компанію, оскільки це яскравий приклад того, як в наш час проходить модерація відгуків (ніяк, аублікують абсолютно все без жодних доказів і попередніх перевірок). В даному випадку даний роботодавець став небажаною жертвою "копіпасних" відгуків.
Адміністрація даного сайту проігнорувала прохання про видалення відгуку, оскільки кожний відгук це - дбільшення популярності сайту. По факту - користі від цього читачі не отримають, а істинна правда замовчана.
Відношення до даної компанія я не мав, не маю, і мати не буду.
2017-08-09 16:14:48
1-10 из 42 < 1   2   3   4   5  
Добавить отзыв
Добавить отзыв
Добавить зарплату
Добавить зарплату
Добавить фото с работы
Добавить фотографии с работы
Карта сайта: